با کسب 850 میلیون دونگ ، کازینوها را نابود کرد و 14 سایت را تصرف کرد

[ad_1]

در شانزدهم ژانویه ، اخبار استانی Binh Duong گزارش داد که اداره پلیس جنایی (PC02) برای ادامه تحقیقات خود ، Ha Tron Hoa (SN 1988 ، ساکن بند Bin Chuan Ward ، Tuan An City ، Binh Duong) را به طور موقت بازداشت کرد. رفتار قمار و قمار.

قماربازان دستگیر شدند. عکس: پلیس تهیه شده است

پس از زمان نظارت ، حدود ساعت 4 بعد از ظهر ، در تاریخ 15 ژانویه ، جاسوسان PC02 ناگهان به یک مهمانخانه در بخش چان پو هوآ ، شهر بن گربه (Binh Duong) وارد شدند ، در یک اتاق 14 نفر پیدا شد. از شرایط

علاوه بر ابزار قمار ، نیروهای اطلاعاتی همچنین بیش از 850 میلیون VND از نهادها کشف و ضبط کردند. این خط قمار توسط Ha Trong Hoa سازمان یافته است تا سایتهایی را مدیریت کند که اغلب مکانها را تغییر می دهند و بسیاری از جوانان را از دور هشدار می دهد.

تعداد و نمایشگاه ها در صحنه. عکس: پلیس تهیه شده است

طبق آژانس تحقیق ، برای شرکت در قمار ، هر قمارباز باید 4 میلیون دونگ “پول قند” / شخص بپردازد. در طی مراحل مجازات اعدام ، او همچنین باید مبلغ جمع شده را به Hoa پرداخت کند. Hoa علاوه بر سازماندهی قمار ، ماهیانه 20 درصد سود به قماربازها نیز وام می دهد.

طبق آژانس تحقیقات ، هوآ دارای سابقه کیفری داشتن اسلحه نظامی بوده و عمداً خود را زخمی کرده و تازه از زندان آزاد شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *