با ورود به انبار ، بیش از 30،000 ماسک تقلبی 3M و KN95 پیدا کردیم

[ad_1]

نزدیک به 30 هزار ماسک تقلبی 3M و KN95 پیدا شد.

در 1 سپتامبر ، اداره امنیت اقتصادی (پلیس شهر هانوی) با پلیس منطقه Soc Son و تیم مدیریت اطلاعات 1 پوند هماهنگ کرد تا 20880 ماسک 3M و 11490 برچسب KN95 را بازرسی و شناسایی کند. کشورهای خارجی و 347000 دستکش ، 10480 لباس محافظ پزشکی … منشاء ناشناخته و دارای علائم جعل.

بر این اساس ، در حین بازرسی ، آقای وو وان نگوین ، نماینده صاحب آدرس کسب و کار و تولید ، نمی تواند مدرک مبدا را ارائه دهد. نماینده مارک 3M تأیید کرد که کل دسته ماسک های این مرکز علامت تجاری آن را جعل کرده اند.

نیروی عملکردی تعداد ماسک های مشکوک به تقلب را بررسی می کند.

در حال حاضر ، قیمت فروش هر ماسک 3M از 35 تا 60،000 / قطعه متغیر است ، به طوری که فقط محموله مارک 3M پیدا شده و با ارزش تقریبی بیش از 600 میلیون VND توقیف شده است.

تعداد ماسک های کشف شده

به گفته نیروهای عملکردی ، در طول توسعه پیچیده کنونی همه گیری کووید -19 ، اگر تعدادی از سایتها و تجهیزات پزشکی با منشاء ناشناخته ، با علائم تقلب یا کیفیت نامطلوب ، همانطور که در بالا ذکر شد ، به صورت قاچاق وارد کشور شوند. اگر در بازار عرضه شود ، مستقیماً بر تیم مقابل و نیروهای دخیل در سرکوب این بیماری تأثیر می گذارد.

این پرونده به طور فعال توسط وزارت امنیت اقتصادی و نیروهای عملکردی در حال بررسی است ، طبق قانون به شدت مورد رسیدگی قرار گرفته و تخلفات متوقف می شود. در عین حال ، به طور م deterثر کسانی را که قصد دارند با وجود سلامت جامعه از این بیماری همه گیر سود ببرند ، منع کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *