“با خیال راحت کارکنان آسیب دیده و آسیب دیده را از اداره مالیات بردارید”

[ad_1]

تخمین زده می شود که 55/63 سپرده ارزیابی را کامل و فراتر از این ارزیابی قرار دهد

داده های اداره کل مالیات ، درآمد سال 2020 با مدیریت مالیاتی به 1 278 649 میلیارد VND رسیده است که معادل 101/9 درصد پیش بینی (بیش از 24 349 میلیارد VND) و بیش از 175 849 میلیارد VV است. VND در مقایسه با درآمد پیش بینی شده. زودتر به کنگره گزارش شد.

Truong Hoa Binh معاون نخست وزیر دائمی پرسید مقامات مالیاتی همچنان پیشنهاد می كنند كه سیاست های مالیاتی در حمایت از مشاغل ارائه شود

در مقایسه با ارزیابی ، سکونتگاه های 55/63 برای تکمیل و فراتر رفتن از ارزیابی ارزیابی می شوند. علاوه بر این ، 41/63 استان رشد درآمد داشته اند. به عنوان مثال ، در هانوی ، در ساعت 17:00 در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، کل درآمد بودجه دولت مدیریت شده توسط اداره مالیات هانوی به حدود 265 890 میلیارد VND رسیده است ، که معادل 102.1٪ ارزیابی از دستورالعمل است ، که 5 ، 9٪ در مقایسه با اجرای سال 2019 است.

به گفته کائو آن توان ، مدیر کل اداره مالیات عمومی ، این نتیجه به دلیل دخالت کل سیستم سیاسی و مقامات محلی در دستیابی به هدف دوگانه مبارزه با اپیدمی ها و توسعه توسعه اقتصادی – اجتماعی است. در نتیجه سه ماهه سوم به بعد ، وضعیت اقتصادی بهبود یافته است ، همراه با تلاش بنگاه های اقتصادی برای غلبه بر مشکلات ، کمک کرده است تا درآمد بودجه دولت صنعت مالیات در سال 2020 بیش از پیش بینی شود.

بررسی اجمالی کنفرانس

در سال 2021 ، شورای ملی وظیفه جمع آوری 1.116 700 میلیارد VND را به بخش مالیات اختصاص داد. رئیس اداره کل مالیات گفت که این کار در زمینه توسعه پیچیده و غیرقابل پیش بینی اپیدمی کوید -19 در جهان کار بسیار دشواری است و انتظار می رود اقتصاد کم رشد کند.

به منظور تحقق بخشیدن به وظیفه جمع آوری بودجه ایالتی ، در سال 2021 ، مالیات یک بررسی کامل از منابع درآمد را در سال 2021 ترتیب می دهد ، و اهداف افزایش درآمد را به عنوان پایه ای برای توسعه آژانس های مالیاتی در همه سطوح تعیین می کند. . راه حل های مدیریت مجموعه به شدت از ابتدای سال اجرا شده است. به ویژه ، طبق گفته Cao Anh Tuan ، آژانس مالیاتی به منظور ادامه اجرای تصمیمات حمایتی معرفی شده در سال 2020 ، از نظر پیشرفت و صحت این شرکت ، به وزارت دارایی برای ارائه به دولت توصیه خواهد کرد. در سال 2021 به صدور راه حل برای رسیدگی به مشکلات و حمایت از مالیات دهندگان ادامه دهید. در سال 2021 ، بخش مالیات همچنین قصد دارد اطمینان حاصل کند که کل بدهی مالیاتی تا 31 دسامبر 2021 از 5٪ کل درآمد بودجه سالانه تجاوز نمی کند. 2021

هنوز وضعیت بی تفاوتی و آزار و اذیت وجود دارد

در جریان این کنفرانس ، معاون نخست وزیر دائمی ، تروونگ هوآ بینه ، تلاش های صنعت مالیات را ستود. با این حال ، صنعت مالیات همچنین باید به صراحت ، عینی و دقیق تر برخی از کاستی ها و محدودیت های صنعت را ارزیابی کند تا بتواند بر غلبه بر و یافتن راه حل های موفقیت آمیز در آینده تمرکز کند. اگرچه سیاست مالیاتی به تدریج در حال بهبود است ، اما هنوز پاسخگوی نیازهای عملی توسعه نیست. سیاست ها باید در راستای تأمین منابع درآمد ، منابع تغذیه ای درآمد ، پوشش منابع درآمد ، اطمینان از انصاف ، ارتقا تولید و فعالیت های تجاری مانند ایجاد درآمد پایدار اصلاح شوند. “هنوز مواردی از آزار و اذیت ، شکایت منفی ، شکایت شرکت ها و مودیان وجود دارد. به طور خاص ، مواردی وجود دارد که درمان برای چندین سال به طول انجامیده است ، به طور کامل پردازش نشده است ، که باعث ناامیدی برای مشاغل موثر بر فضای تجاری و سرمایه گذاری ویتنام شده است و باید به دولت ارسال شود. ، نخست وزیر در حال کنار آمدن است. نظم و انضباط در بعضی جاها هنوز سختگیرانه نیست ، هنوز تخلفاتی از سوی مقامات انجام می شود و باید اقدامات لازم انجام شود.

معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین از وزارت دارایی و اداره کل مالیات خواست تا به توسعه احساس مسئولیت خود در قبال حزب ، دولت و مردم ادامه دهند و با قاطعیت از رکود و آزار در عمل جلوگیری کنند. در آزمون وظیفه هنوز برخی از مقامات مالیاتی وجود دارند که هنوز هم آزار و اذیت ، بی تفاوت هستند و پیشنهاد نمی کنند با جسارت از بین ببرند و شرایطی را برای مشاغل و مردم ایجاد کنند. صنعت مالیات برای مقابله فوری با این وضعیت نیاز به اقدامات قوی دارد. بازرسی را انجام دهید ، به شدت با شاغلان کارمند دولت آسیب دیده ، از بین رفته ، از بین رفته برخورد کنید و آنها را از آن جدا کنید.

پیش بینی شده است که وضعیت بین المللی و منطقه ای همچنان تغییرات غیر قابل پیش بینی زیادی در آینده داشته باشد ، همه گیری Covid-19 هنوز پیچیده است … ، ترونگ هوآ بین معاون نخست وزیر تأکید کرد که مقامات مالیاتی باید به مطالعه ادامه دهند و پیشنهاد بهبود سیاست های مالیاتی (سیاست های معافیت مالیاتی ، کاهش مالیات ، تمدید) برای حمایت و از بین بردن مشکلات برای مشاغل و افراد آسیب دیده از بیماری همه گیر 19. علاوه بر این ، معاون نخست وزیر همچنین خواستار ادامه سیاست توسعه مالیات دهندگان به عنوان مرکز و هدف خدمات ، پوشش منابع درآمد ، جلوگیری از از دست دادن درآمد …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *