با حذف فاصله اجتماعی ، شهر باک جیانگ رستوران ها و غذاخوری ها را دوباره راه اندازی کرد

[ad_1]

دقیقاً ساعت 6 صبح روز 24 ژوئن ، نیروهای عملیاتی شهر باک جیانگ ، استان باک جیانگ ، ایستگاه های بازرسی Covid-19 را در این منطقه برچیدند. رئیس کمیته مردمی شهر باک جیانگ دانگ دین هوان نیز سندی را امضا کرد که به منظور اجرای اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 در شرایط جدید هدایت می شود.

بر این اساس ، کمیته مردمی شهر باک جیانگ درخواست کرد که به تعلیق جشنواره ها ، مراسم مذهبی ، مسابقات ورزشی ، رویدادهایی با اجتماعات بزرگ در مکان های عمومی ، استادیوم ها و سایر رویدادهای مهم ادامه دهد که هنوز نیازی به آن ندارند.

نیروهای عملیاتی Bac Giang City در حال از بین بردن ایست بازرسی برای همه گیری Covid-19 هستند. عکس: لو ثان

ادامه تحریم رستوران های پیاده رو را ممنوع کنید. رستوران ها ، مغازه ها و مراکز خدمات غذا و نوشیدنی (به نام رستوران و کافه) می توانند مهمانان را در محل بفروشند و از آنها پذیرایی کنند ، اما فقط بیش از 50 درصد ظرفیت رستوران را ارائه نمی دهند. در عین حال ، اجرای کامل و جدی دستورالعمل های پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر ؛ باید تعهدی را با مقامات محلی امضا کند تا دقیقاً از مقررات و توصیه های پیشگیری و کنترل Covid-19 توسط مقامات صالح پیروی کند.

به توقف آثار ، مکانهای زیبا … و کارهای م theسسات تجاری ناچیز (سرگرمی ، سرگرمی ، م beautyسسات زیبایی ، کارائوکه ، ماساژ ، تناسب اندام ، بازی های آنلاین …) ادامه دهید.

کمیته مردمی Bac Giang پیشنهاد کرد که مردم به سختی به مقررات 5K (ماسک ، ضد عفونی کننده ، مسافت ، حواس پرتی ، اعلامیه پزشکی) پایبند بمانند تا به خوبی با پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در منطقه کنار بیایند.

پیش از این ، در 23 ژوئن 2021 ، رئیس کمیته مردمی استان باک گیانگ تصمیم 1257 / QD-UBND در مورد لغو فاصله اجتماعی برای شهر باک گیانگ از ساعت 6:00 24 ژوئن را صادر کرد.

در مورد اقدامات کنترل اپیدمی در شرایط جدید ، در گفتگو با مطبوعات ، رئیس کمیته مردمی استان باک جیانگ Le Anh Duong گفت که این استان به مناطق و شهرها حق تعیین تعلیق یا از سرگیری این حق را داده است. فعالیتهای خدماتی در منطقه مناسب و انعطاف پذیر باشد. در عین حال ، دستورالعمل هایی برای عملکرد خوب افراد وجود دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *