با اشتیاق راه بازگشت به روستاهای رنگارنگ هانوی را فراموش کنید

[ad_1]

Kinhtedothi – پرورش گل نه تنها درآمد برای پرورش دهندگان دارد بلکه باعث زیبایی خیابان ها و روستاها می شود. به ویژه ، در روزهای منتهی به سال نو ، استقرارهای رنگارنگ در برداشت باعث می شود که بسیاری از مردم عاشق گل های شکفته شوند.

دهکده گل و بونسای هنگ وانگ کالاهایی را برای تت آماده می کند.

اشاره به دهکده های گل سنتی هانوی ، روستای گل Ngoc Ha ، Huu Tiep ، Nghi Tam ، Nhat Tan ، Quang Ba … از گذشته ، به مناسبت سال جدید قمری در Thang Long ، یک رسم وجود داشت. بازار گل باز ژوان. در حال حاضر ، این بازارهای گل به طور منظم در هر Tet نگهداری می شوند. همچنین یک منبع گردشگری جذاب در هانوی در نظر گرفته شده است.

در سالهای اخیر علاوه بر روستاهای صنایع دستی سنتی ، حومه هانوی نیز حرفه پرورش گل و گیاهان زینتی را به شدت توسعه داده و مناطق ویژه تولید را تشکیل داده است. اینها شامل Phuc Tho ، Thuong Tin ، Me Linh …

با درک پتانسیل توسعه مدل اکوتوریسم 3 هکتاری با مساحت 3 هکتار ، آقای نگوین دوک مین ، شهرداری هیپ توآن ، منطقه Phu Quo همچنین در ساخت یک باغ زیست محیطی در خلیج Fook To Hoa Tuk سرمایه گذاری می کند تا گردشگران را به این منطقه جذب کند بازدید و عکس بگیرید ، آقای مین همچنین در بازسازی و کاشت هزاران سیب بهشتی باستان و بسیاری از گلهای معمولی هانوی سرمایه گذاری کرده است. بازدیدکنندگان نه تنها می توانند در طبیعت غوطه ور شوند ، بلکه از تماشای گل ، عکس گرفتن با گل لذت می برند ، بلکه در عطر پرواز در باد غوطه ور می شوند تا به ذهن آرام ، ملایم و آرام کمک کنند. روح از زمان تاسیس ، این باغ بوم شناختی هر روز از 50 تا 100 بازدید کننده داشته است. در طول Tet ، به دلیل تقاضای زیاد برای سفرهای بهاری برای بازی Tet ، 5 برابر افزایش می یابد.

شهرداری هونگ وانگ با داشتن دو روستا با مشاغل سنتی پرورش گل ، برنامه ریزی را بر روی مناطق پرورش گل ، مدل های آزمایشی برای پرورش گل های زینتی و خدمات گردشگری متمرکز کرده است تا گردشگری را تجربه کند. بازدید کنندگان و دانش آموزانی که برای زنده ماندن از آنها بازدید می کنند به ویژه ، تأسیس هنگ ون بونسای و تعاونی خدمات ، مراحل تولید را به پایان رساند و خدمات گردشگری را در منطقه سازمان داد.

“هونگ وانگ” با استفاده از اینکه توسط کمیته مردمی هانوی به عنوان یک مقصد گردشگری برای دهکده صنایع دستی موجودات تزئینی شناخته می شود ، شرایط مطلوبی را برای دولت و مردم محلی برای ارتقا فعالیت های گردشگری ایجاد می کند. تجارت با توسعه روستایی ، ایجاد ارزش اقتصادی بالا برای مردم ، “گفت: هانگ وانگ تسویات ، مدیر تعاونی خدمات و خدمات نگوین وان تو.

باغ اکولوژیکی خلیج Phuc Tho Hoa هر روز صدها بازدید کننده را به خود جلب می کند تا از آن لذت ببرند و عکس بگیرند.

Ta Van Tuong ، معاون اداره کشاورزی و توسعه روستایی هانوی ، گفت که هانوی پروژه ای برای توسعه گل ها و گیاهان زینتی برای کشف پتانسیل گردشگری روستاهای دارای گل های تزئینی مربوط به گردشگری بوم گردی داشته است. دوره 2012 – 2016 ، ارتقا of روابط با تعاونی های تخصصی برای توسعه فعالیت های تولیدی در ارتباط با تجربه گردشگری. در حال حاضر ، کل هانوی دارای 11 مدل مزارع توریستی با تجربه آموزشی و 4 تعاونی در 4 منطقه درگیر در این منطقه بالقوه است.

علاوه بر طرح جامع روستاهای صنایع دستی گل در هانوی برای تبدیل شدن به یک جاذبه گردشگری جذاب ، لازم است زیرساخت ها را ایجاد کنید ، مکانیزم زمینی را برای مزارع و تعاونی ها ایجاد کنید. بخش خدمات اسکان از بازدید کنندگان برای استراحت نیز استقبال می کند و صنایع دستی رنگارنگ سنتی هانوی را حفظ کند. در کنار این توسعه بازار گل Quang Ba و ساخت پارک تم گل برای بازدید مردم است.

در روند شهرنشینی پایتخت ، بسیاری از روستاهای دارای صنایع دستی رنگارنگ مناطق تولیدی خود را از دست می دهند. برنامه ریزی و ایجاد صندوق زمینی برای حفاظت از این روستاها با صنایع گل تزئینی همراه با گردشگری فضای سبز مربوط به توسعه پایدار پایتخت را ایجاد می کند. توسعه شهری و ایجاد یک چشم انداز سبز یک محیط زندگی هماهنگ با طبیعت را برای ساکنان پایتخت ایجاد می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *