باک گیانگ از مردم می خواهد خانه های خود را با دقت منزوی کنند تا از شیوع بیماری همه گیر 19 در جامعه جلوگیری کند

[ad_1]

صبح 21 مه ، طبق اطلاعات کمیته مردمی استانی Bac Giang ، رئیس کمیته مردمی استان Bac Giang درخواست کتبی از مردم را به منظور پیشگیری از مقررات پیشگیری از اپیدمی در بالاترین سطح به منظور جلوگیری از خطر عفونت در جامعه.

در این سند آمده است که در حال حاضر به طور عمده آلودگی اپیدمی کوید -19 در پارک های صنعتی در مناطق ویت ین و ین دونگ کنترل می شود. مواردی با F0 که هر روز رخ می دهد ، البته در سطح بالا ، عمدتا مواردی است که به طور جداگانه یا در مناطق جدا شده متمرکز شده اند. بنابراین ، اولویت در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در آن زمان جلوگیری از شیوع بیماری در جامعه بود.

به منظور جلوگیری از شیوع همه گیر در جامعه ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل اپیدمی Bac Giang از همه کارمندان ، کارمندان دولت ، کارمندان دولت ، کارگران و مردم می خواهد تا عمیقاً منزوی شدن از منزل را اعمال کنند. کدام میزبان در این خانه اقامت دارد. بدون تماس با کسی در خارج از خانه کسی بازدید نکنید. با روح و روان خانه اجازه ندهید کسی وارد خانه شما شود. فقط در صورت لزوم بیرون بروید.

ایست بازرسی Covid-9 در کمون هنگ تای ، منطقه ویت ین. عکس: از کوانگ نام

هر کس سلامتی خود را به صورت روزانه کنترل می کند ، دمای بدن خود را اندازه گیری می کند ، هنگامی که یکی از اعضای خانواده علائم مرگ را نشان می دهد ، بلافاصله از طریق تلفن به تیم جامعه Covid و ایستگاه بهداشت در کمون / بخش / شهر سلامتی را اعلام می کند. ؛ بیمار آنفولانزا تب؛ سرفه کردن؛ گلو درد؛ عفونت دستگاه تنفسی یا علائم مشکوک به بیماری. کاملا بیماری را پنهان نکنید.

در صورت تماس شما یا اعضای خانواده با افراد آلوده یا مرتبط بودن با عوامل خطر اپیدمیولوژیکی بیماری ، بلافاصله و بصورت داوطلبانه اعلامیه پزشکی اعلام کنید. به شدت از الزامات 5K وزارت بهداشت پیروی کنید. دستورالعمل های پیشگیری و کنترل اپیدمی را از مقامات محلی و نیروهای عملکردی هماهنگ کرده و به خوبی دنبال کنید ، خصوصاً با تیم پیشگیری از جامعه Covid-19 در مناطق مسکونی هماهنگ شوید.

علاوه بر این ، کمیته مردمی استان باک جیانگ نیز سندی صریح صادر کرد که به مدیریت دقیق محرومیت اجتماعی در مناطق ین دونگ ، لانگ جیانگ و لوک نام نیاز دارد.

بر این اساس ، در تاریخ 18 مه 2021 ، کمیته مردمی استان باک جیانگ تصمیم 518 / QD-UBND در مورد محرومیت اجتماعی در مناطق ین دونگ ، لانگ جیانگ و لوک نام را برای کارهای پیشگیرانه صادر کرد. Fighting Covid-19. با این حال ، با نظارت دقیق و بازخورد مردم ، در حال حاضر در برخی مناطق مناطق فوقانی ، محتوای انزوای اجتماعی به شدت اعمال نمی شود.

در مواجهه با وضعیت فوق ، رئیس کمیته مردمی استانی Bac Giang Le Anh Duong از کمیته های مردمی مناطق ین دونگ ، لانگ گیانگ و لوک نام خواست تا قطع فوری فعالیت های غیر ضروری ، از جمله فعالیت های تولیدی را به طور جدی هدایت کنند. شرکتهای خارج از منطقه صنعتی برای اجرای انزوای اجتماعی مطابق شعار: “خانواده از خانواده جدا می شود ، روستا از روستا جدا می شود ، کمون از کمون جدا می شود. جاده ها ، کوچه ها و خیابان ها باید برای مردم و وسایل نقلیه خالی باشد. رستوران ها ، بارها و خانه های مردم باید درهای آنها بسته باشد.

اگرچه هیچ موردی از F0 گزارش نشده است ، گروه مسکن Duc Quang ، ساحل دونگ سیتی ، منطقه ویت ین نیز یک ایست بازرسی دقیق برای کنترل ورود و خروج از منطقه ایجاد کرده است. عکس: ون تینگ

در طول تعلیق عملیات اجرای انزوای اجتماعی ، مشاغل باید به طور فعال برنامه ای برای اطمینان از تولید ایمن تهیه کنند ، پس از بررسی و تأیید توسط کمیته راهبری منطقه ای پیشگیری و کنترل Covid-19 ، لباس جدید دوباره در حال تولید است.

رئیس کمیته مردمی استان باک جیانگ له آنه دوونگ از رئیس کمیته های مردمی مناطق ین دونگ ، لانگ گیانگ و لوک نام خواست تا مسئولیت را به عهده رئیس کمیته مردمی استان و کمیته راهبری استان برای کوید بگیرند. -19 پیشگیری و نظارت بر دستورالعمل های عملی. در حال حاضر فاصله اجتماعی در روستا.

شناخته شده است که وزارت حمل و نقل استان باک جیانگ همچنین درخواست کرده است که تمام حمل و نقل مسافر با ماشین در استان ، از جمله حمل و نقل مسافر بین استانی و حمل و نقل مسافر درون استانی (به استثنای اتومبیل) متوقف شود. تعدادی از کارهای دیگر) از ساعت 0:00 در 21 مه. مسیرهای ثابت حمل و نقل مسافر بین استانی که از استان باک جیانگ عبور می کنند از توقف جمع آوری و سوار شدن مسافران در این استان اکیداً ممنوع است. همزمان ، تمام فعالیت ها را در پایانه های مسافربری آن سوی رودخانه ، پایانه های کشتی دونگ ویت ، ایستگاه های اتوبوس و ایستگاه های استراحت متوقف کنید.

به گفته وزارت بهداشت ، صبح روز 21 مه ، 24 مورد جدید Covid-19 در کشور ثبت شده است که 15 مورد آن در Bac Giang است. به طور خاص ، 13 مورد مربوط به اپیدمیولوژی مربوط به موارد قبلی در شهرک صنعتی Quang Chau و 2 مورد در منطقه محاصره وجود دارد. نتایج آزمایشات 19 تا 20 مه 2021 برای SARS-CoV-2 مثبت است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *