بانک دولتی دستورالعمل 01 را برای اجرای وظایف اصلی در سال 2021 صادر کرد.

[ad_1]

تصویر

در 7 ژانویه سال 2020 ، رئیس بانک دولتی ویتنام (SBV) دستورالعمل 01 / CT-NHNN را برای سازماندهی اجرای وظایف اصلی بخش بانکی در سال 2021 توسط این دستورالعمل به منظور درک کامل شعار دولت در سال 2021 صادر کرد مانند “همبستگی ، انضباط ، نوآوری ، خلاقیت ، آرمانهای توسعه” برای اجرای خوب تصمیمات مدیریت سیاست های پولی و عملیات بودجه. هر سال ، سال 2021 کنترل تورم ، ایجاد ثبات در اقتصاد کلان و حمایت از رشد اقتصادی مناسب است.

این بخشنامه اهداف و اهداف کلی صنعت بانکداری در سال 2021 را ترسیم می کند ، از جمله: مدیریت سیاست پولی فعال ، انعطاف پذیر ، هماهنگی نزدیک با سیاست های مالی و اقتصادی. سایر عوامل اقتصاد کلان با هدف کنترل تورم طبق میانگین هدف 2021 حدود 4٪ ، حمایت از ثبات اقتصاد کلان ، کمک به بهبود رشد اقتصادی ، حفظ ثبات بازارهای ارز و ارز. تا سال 2021 ، کل روش پرداخت حدود 12 درصد افزایش می یابد. رشد اعتبار حدود 12٪ است و با توجه به شرایط واقعی تنظیم می شود. رشد اعتباری معقول مربوط به بهبود کیفیت وام ها ، تمرکز بر مناطق تولید ، مناطق دارای اولویت است. کنترل شدید اعتبار در مناطق بالقوه خطرناک. همچنان به رفع مشکلات اعتباری افراد و مشاغل آسیب دیده از بلایای طبیعی و بیماری های همه گیر ادامه دهید.

اجرای همزمان راهکارهای مدیریت ارز برای کمک به تثبیت بازار ارز و بازار طلا ، تبدیل آن به تدریج به منابع سرمایه برای تولید و فعالیت های اقتصادی پشتیبانی از مدیریت سیاست. ثبات پولی ، اقتصادی کلان ؛ در صورت مساعد بودن شرایط بازار ، ذخایر ارزی دولت را افزایش دهید.

ادامه اجرای راه حل ها برای تغییر ساختار سیستم م creditسسات اعتباری (CI) ، به ویژه م weakسسات اعتباری ضعیف. اقدامات مربوط به مقابله با بدهی های بد ، کنترل و محدود کردن بدهی های بد ناشی را به طور فعال اجرا کنید. تقویت ، تلفیق و سازماندهی مجدد سیستم صندوق اعتبار ملی (PFC) ، اطمینان از عملکرد آنها مطابق با اصول و اهداف. تقویت بازرسی و نظارت بر موسسات اعتباری ، به ویژه در مناطق پر خطر ، اطمینان از ایمنی و رعایت مقررات قانونی.

ارتقا of پرداخت های بدون پول (TTKD) ، تحول دیجیتال در عملیات بانکی ، تجدید و ارتقا infrastructure زیرساخت های فناوری اطلاعات ، گسترش اکوسیستم دیجیتال برای توسعه محصولات و خدمات بانکی. نظارت بر سیستم های پرداخت برای اطمینان از عملکرد ایمن و کارآمد ؛ نظارت بر ارائه خدمات واسطه پرداخت برای اطمینان از انطباق با قانون ؛ افزایش امنیت و امنیت در پرداخت های الکترونیکی و کارت. ادامه بهبود چارچوب قانونی ، سازوکارها و سیاست های پرداخت برای اطمینان از همگام سازی ، پاسخ به تغییرات سریع فن آوری و توسعه مدل ها و خدمات پرداخت جدید.

تمرکز خود را بر اجرای م effectiveثر و اساسی اصلاحات اداری (PAR) برای ایجاد یک فضای کسب و کار به طور کلی و در بخش پولی و بانکی به طور خاص ، ایجاد باز ، راحت و حمایت از آن برای ارتقا production تولید و تجارت بگذارید. توسعه مشترک ؛ بهبود کارایی و اثربخشی مدیریت دولتی و کیفیت نیروهای کارمند ، کارمندان دولت و کارمندان دولت ، اطمینان از نظم ، انضباط و احترام به قانون.

ادامه اجرای استراتژی توسعه صنعت بانکداری در ویتنام تا سال 2025 با چشم انداز تا سال 2030 ؛ استراتژی کلی مالی ملی تا سال 2025 با گرایش به سال 2030 ؛ برنامه ها / برنامه های عملیاتی و پروژه های صادر شده بخش.

برای اجرای موفقیت آمیز اهداف و وظایف عمومی فوق ، رئیس بانک امور خارجه ویتنام از واحدهای مستقر در مقر بانک امور خارجه می خواهد که به رئیس دولت توصیه کنند تا تصمیمات را با توجه به کارکردها و وظایف واحدها به طور فعال اجرا کند. که در آن ، تمرکز بر وظایف اصلی زیر: تکمیل چارچوب قانونی در بخش های پولی و بانکی ؛ اداره سیاست های پولی ، اعتباری ، ارزی و طلا ؛ استقرار تغییر ساختار م ofسسات اعتباری مربوط به پردازش بدهی های بد ؛ تقویت بازرسی و نظارت ؛ پیشگیری ، مبارزه و جلوگیری از نقض قانون در بخش بانکی ؛ تقویت عملکرد سیستم PCF ، مقابله با PCF ضعیف و تقویت مدیریت و نظارت بر موسسات مالی خرد تبلیغ مرکز خرید ؛ ارتقا تحول دیجیتال در عملیات بانکی. امنیت و ایمنی فناوری اطلاعات ، پرداخت الکترونیکی و فعالیتهای پرداخت کارت را فراهم کنید. تشویق کار در PAR؛ تقویت نظم و انضباط اداری ؛ اصلاح خدمات ملکی ، منطقی سازی دستگاه ها.

این بخشنامه همچنین روشن می سازد كه شعب استاندار در استانها و شهرستانها كه مستقیماً تابع دولت مركزی هستند ، مستلزم این موارد است: استقرار تغییر ساختار م ofسسات اعتباری مربوط به پردازش بدهی های بد ؛ تقویت بازرسی و نظارت ؛ پیشگیری ، مبارزه و جلوگیری از تخلفات در بخش بانکی ؛ تقویت مدیریت فعالیتهای PCF در منطقه ؛ تبلیغ مرکز خرید ؛ اطمینان از امنیت فناوری های اطلاعاتی و عملیات پرداخت در شهرک …

برای م institutionsسسات اعتباری: سازماندهی اجرای تصمیمات پولی ، اعتباری و ارزی. اجرای طرح بازسازی مربوط به پردازش بدهی های بد. تقویت بازرسی ، کنترل و حسابرسی داخلی ؛ بهبود مدیریت ریسک ، ظرفیت مدیریت و مدیریت پیشگیری ، مبارزه و جلوگیری از تخلفات در بخش بانکی ؛ توسعه خدمات مدرن پرداخت ؛ ارتقا تحول دیجیتال در عملیات بانکی. تأمین امنیت و امنیت فناوری اطلاعات و سیستم پرداخت …

رئیس بانک دولتی می خواهد ، روسای واحدها در مقر بانک دولتی ویتنام ، مدیران شعب SBV در استان ها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی ، رئیس هیئت مدیره ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل (مدیر) موسسات اعتباری ، شعب بانکهای خارجی مسئول اجرای این بخشنامه هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *