بازار املاک و مستغلات علائم شدید شدید نشان نمی دهد

[ad_1]

رشد بازار ادامه دارد

رئیس کابینه وزارت ساخت و ساز Ta Quang Vin گفت که در دوره 2016-2020 بازار املاک و مستغلات از نظر مقیاس سرمایه ، نوع ، تعداد پروژه ها ، مقیاس و کیفیت پروژه گسترش یافته است. پروژه؛ ساختار محصول متنوع است ، نیازهای بازار را برآورده می کند ، منابع درآمد در حال رشد برای بودجه دولت ، کارایی را با عوامل زیر نشان می دهد: قیمت پایدار ؛ افزایش نقدینگی ساختار کالا به تدریج با نیازهای واقعی و توانایی پرداخت واقعی بازار سازگار می شود. سهام به طور مداوم در حال کاهش شدید هستند.

بازار املاک و مستغلات عدم تطابق در عرضه و کمبود مسکن ارزان قیمت را تجربه می کند.

موجودی کل اعتبار حاصل از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و فعالیت های تجاری همچنان در حال رشد است. 30،000 میلیارد VND بسته وام مسکن اجتماعی از پایان سال 2016 به طور کامل بازپرداخت شده است. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خارجی همچنان در حال افزایش است. شرکت کنندگان در بازار به طور فزاینده ای متنوع و دارای پتانسیل بالایی هستند … دستیابی به نتایج فوق به دلیل تمرکز بر اصلاح و تکمیل مقررات قانونی مربوطه ، اجرای بازسازی بازار ، تنظیم ساختار کالا با توجه به نیازهای واقعی بازار.

“در دوره 2016 – 2020 در بازار املاک و مستغلات پدیده های شدید مانند توسعه گرم یا آرام ، انجماد ، فقط تب قیمت محلی در برخی از بخش ها و برخی از شهرک ها ظاهر نشد ، اما بلافاصله کنترل شد. بازار عمدتا تحت کنترل است ، به رشد خود ادامه می دهد ، ناهنجاری ها یا علائم شدید را نشان نداده است. “

انحراف فاز بین بخشها

به گفته نگوین ون دین ، ​​نایب رئیس انجمن کارگزاری املاک و مستغلات ویتنام ، بازار همیشه “تفاوت فاز” در عرضه محصولات بین بخش ها داشته است. مسکن ارزان قیمت ، مسکن ارزان قیمت 60-70٪ از تقاضای زیاد بازار را تشکیل می دهد ، اما فقط حدود 20-30٪ از کل عرضه محصول را تشکیل می دهد. “پروژه های ارزان قیمت معمولاً در حال دور شدن از CBD هستند ، جایی که هنوز زیرساخت ها کامل نشده است و این منجر به پارادوکسی می شود که بسیاری از پروژه ها غیر قابل سکونت هستند. در همین حال ، زمین در مناطق روستایی همیشه در حال افزایش است زیرا برخی از دلالان قیمت ها را بالا می برند. ”گفت آقای نگوین ون دین.

رئیس دفتر وزارت ساخت و ساز با به اشتراک گذاشتن همین دیدگاه گفت که اگرچه ساختار املاک و مستغلات گام به گام تنظیم شده است ، اما این منطقی نیست ، اما در برخی از بخش های املاک و مستغلات نشانه های عرضه بیش از حد وجود دارد ، در حالی که بخش های تجاری ارزان قیمت وجود ندارد و مسکن اجتماعی. برخی از مشاغل هنوز بر سرمایه گذاری در انواع املاک و مستغلات ، املاک و مستغلات متوسل ، عدم توجه به سرمایه گذاری در مسکن ارزان قیمت ، مسکن اجاره ای و مسکن اجتماعی برای تأمین تقاضا تمرکز دارند. برای اکثر مردم ، درآمد هنوز محدود است ، به ویژه در مناطق شهری ، مناطق صنعتی و اقتصادی.

“وزارت ساخت و ساز با سایر وزارتخانه ها برای مطالعه و تکمیل سازوکارها و سیاست های مربوط به اعتبار ، دارایی و مالیات مربوط به مسکن و املاک و مستغلات همکاری می کند. مردم محلی را تشویق کنید تا در مورد وضعیت جلوگیری از پولشویی در تجارت املاک و مستغلات گزارش دهند. با استفاده از زمین های زیادی در شهرک های کلیدی ، اجرای پروژه های سطح بالای املاک و مستغلات را بررسی کنید. پیشنهاد اقدامات برای جلوگیری ، جلوگیری از حدس و گمان ، “منفجر کردن قیمت ها” ، “قیمت گذاری” برای کلاهبرداری و سود. همزمان ، نرم افزار مشترکی را برای اتصال ، یکپارچه سازی ، به روزرسانی داده ها و داده ها در سیستم اطلاعات مسکن و بازار املاک و مستغلات پیاده سازی کنید “- آقای Ta Quang Vin اضافه کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *