بائو دوک می گوید کنگره حزب XIII در مورد مهمترین مأموریت سیاسی و اقتصادی ویتنام تصمیم خواهد گرفت

[ad_1]

مقاله UZ می گوید که در کنگره XIII ، حدود 1،590 نماینده ، که بیش از 5/1 میلیون عضو را نمایندگی می کنند ، در مورد برنامه 5 ساله توسعه اقتصادی و همچنین اهداف توسعه بلند مدت بحث کردند. گزارش را با نگاهی به 35 سال Doi Moi ، تعریف اهداف و رهنمودها برای سال 2030 – صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست ویتنام – بحث کنید.

افتتاحیه رسمی کنگره XIII حزب.

به همین مناسبت ، حزب کمونیست آلمان نیز برداشت خود را از تلاشهای ویتنام برای کنترل بیماری همه گیر Covid-19 و همچنین محدود کردن تعداد موارد و مرگ و میر بیان کرد. حزب کمونیست آلمان از نحوه غلبه بر ویتنام بر چالشهای اقتصادی ابراز تحسین و تحسین کرد.

اگرچه فعالیت های جهانگردی بین المللی راکد و سفارشات در صنایع نساجی و کفش به طور ناگهانی متوقف شد ، ویتنام تلاش هایی را برای دستیابی به رشد اقتصادی انجام داد و از این طریق از زندگی اکثر مردم اطمینان حاصل کرد.

در نوامبر سال 2020 ، حزب کمونیست آلمان پس از اطلاع از بلایای طبیعی و سیلاب که باعث عواقب جدی در ویتنام مرکزی شد ، اطلاعات خود را در روزنامه حزب منتشر کرد و خواستار کمک های مالی برای حمایت از مردم شد. ویتنام مرکزی تحت تأثیر طوفان و سیل قرار گرفته است.

در پاسخ به این تماس ، خوانندگان روزنامه و اعضای حزب کمونیست آلمان در مجموع 12،150 یورو (حدود 330 میلیون VND) جمع آوری کرده اند و از طریق سفارت ویتنام در آلمان به انتقال پول برای حوادث کمک می کنند. باران ، سیل و رانش زمین در ویتنام.

سفیر ویتنام در دوک نگوین مین وو از این حرکت نجیبانه ، محبت خوب و همچنین حمایت حزب کمونیست آلمان و دوستان و مردم آلمان از مردم ویتنام تشکر و قدردانی کرد. سفیر گفت که روابط سنتی و دیرینه دو حزب کمونیست و مردم هر دو کشور به روابط ریشه دار ویتنام و آلمان ادامه خواهد داد.

در همین حال ، وب سایت مالی آلمان finanzen.net همچنین مقاله ای درباره دستاوردهای توسعه اقتصادی دارد و در عین حال سرمایه گذاران را ترغیب می کند تا ویتنام را کشف کنند.

طبق این مقاله ، ویتنام ، “ببر” از جنوب شرقی آسیا ، یکی از معدود کشورهایی است که به رشد رشد بیش از حد انتظار در سال 2020 رسیده و می تواند یک سال پر از نوسانات رشد اقتصادی را به پایان برساند.

در سه ماهه چهارم سال 2020 ، تولید ناخالص داخلی ویتنام (تولید ناخالص داخلی) 4.48٪ نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد کرد که به تولید ناخالص داخلی این کشور در سال 2020 به 2.91٪ رسید. ارقام جذاب این ویتنام را در میان اقتصادهای نوظهور در سال 2020 قرار می دهد ، به طور عمده به دلیل افزایش تجارت بین الملل ، بهبود خرده فروشی و هزینه های بالای دولت در بخش تسهیلات. زیر ساخت.

این مقاله ارزیابی می کند که دلایل زیادی برای سرمایه گذاران برای یافتن کشوری موسوم به “اژدهای در حال افزایش” وجود دارد که در آن صندوق ویتنام لومن یک گزینه از طریق صندوق سرمایه گذاری است. اول از همه ، ویتنام ، با حدود 100 میلیون نفر جمعیت ، کشوری با جمعیت جوان ، تحصیل کرده و مصرف گرا با میانگین سنی 30 سال است.

علاوه بر این ، ویتنام دارای یک دولت باز و ثابت با اصلاحات بیشتر و رشد متوسط ​​و متوسط ​​تولید ناخالص داخلی طی سالها است.

علاوه بر این ، ویتنام دارای ارز محلی پایدار است و عضو بسیاری از توافق نامه های تجارت آزاد بین المللی و اتحادیه های تجاری در سراسر جهان است.

ویتنام همچنین از سرمایه گذاری مستقیم خارجی مربوط به تعدیل جهانی در زنجیره های تأمین و سایت های تولید سود می برد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *