بائو بین ناامن است

[ad_1]

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

فال 30 سپتامبر 2021 از 12 علامت زودیاک می گوید که برج حمل تنها زمانی می پذیرد که می تواند به طرز بدبختی شکست بخورد ، واقعاً آماده است که به یک کار جدید متعهد شود. یاد بگیرید که در اسرع وقت ریسک کنید ، هر چه زودتر بزرگ شوید و بتوانید از پتانسیل کامل خود استفاده کنید. منتظر نباشید تا اوضاع خیلی زیاد شود ، پس برگشتن پایان نیست.

به نظر می رسد برای مقابله با تعارض در روابط خود ، نادیده گرفتن آن را انتخاب می کنید. با این حال ، نادیده گرفتن درگیری ها ممکن است ایده خوبی نباشد و حتی باعث ناراحتی طرف مقابل شود. بهتر است برای بازگرداندن تعادل به مسائل از دیدگاه طرف مقابل نگاه کنید.

به نظر می رسد خانواده در پایان این ماه برای برج حمل مهمترین چیز است ، شما آماده هستید برنامه کاری خود را تغییر دهید یا قوانین خود را نادیده بگیرید تا بتوانید از لحظات و گرمای بیشتری در بیرون لذت ببرید. موارد دلخواه همچنین بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی را جمع آوری خواهید کرد

تعداد خوش شانس برج حمل 41 نفر است

برج ثور (20 آوریل – 20 مه)

برج ثور عشق به زندگی را احساس می کند و سرشار از آرزوی یک روز شاد جدید است ، شما نفس تازه ای می آورید تا خشکسالی و شدت روز کاری خسته کننده را از بین ببرید. مسیری که شما طی می کنید ، اگرچه مشکلات زیادی وجود دارد ، بسیاری اوقات افسردگی و ناامیدی ، اما اگر تلاش کنید ، مطمئناً همه چیزهای خوب به دست می آیند.

از نظر احساسی ، زیاد فکر نکنید و مقایسه نکنید ، فقط انتخابهای قلبتان را دنبال کنید و از چیزهای شیرینی که عشق به ارمغان می آورد کاملاً لذت ببرید. تا زمانی که احساس می کنید دوست دارید ، مورد توجه و احترام قرار گرفته اید ، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

کار برج ثور هنوز بسیار خوب است ، شما همیشه سخت کوش هستید و در کارهای خود تلاش می کنید. گاهی اوقات شما توانایی های خود را دست کم می گیرید ، اما در واقع شما بسیار بهتر از دیگران کار می کنید. اطمینان داشته باشید که خود را بیان کنید ، خود را وقف کار کنید ، دیر یا زود میوه های شیرین را درو خواهید کرد.

عدد خوش شانس برج ثور 23 است

جوزا (21 مه – 20 ژوئن)

طبق فال روز جدید ، روح جوزا بسیار مشتاق است. شما جرات فکر کردن دارید ، جرات انجام دادن را دارید و از مواجهه با چالش ها نمی ترسید. توانایی جمع آوری سریع اطلاعات ، به علاوه تجربه به دست آمده ، همه اینها به شما کمک می کند تا امروز در حرفه خود به موفقیت برسید.

از لحاظ احساسی ، این علامت زودیاک می تواند خود را با همه چیزهایی که امروز اتفاق می افتد وفق دهد. این یک مهارت عالی برای رفتار است. در مهمانی امشب ، اگر آن را به طور مطلوب تبلیغ کنید ، مطمئناً حریف نمی تواند چشم از شما بگیرد.

سلامت جوزا غیر معمول به نظر می رسد ، بنابراین در اسرع وقت برای معاینه وقت بگذارید. علاوه بر این ، اگر به طور علمی غذا بخورید ، رستوران ها را محدود کنید ، متوسط ​​ورزش کنید ، سلامت جسمانی به سرعت بهبود می یابد.

عدد خوش شانس جوزا 12 است

سرطان (21 ژوئن – 22 ژوئیه)

سرطان روزهای خوبی را سپری می کند. شما فردی مهربان ، دوستانه و مفید هستید. به همین دلیل گیایی علاقه زیادی به مشارکت در پروژه های اجتماعی و همکاری برای کمک به افراد نیازمند دارد.

در محل کار ، شما بصیرت و شهامت دارید که در برابر همه طوفان ها مقاومت کنید. حل مسئله چقدر مهم است ، خرچنگ ها با آرامش علت اصلی را می یابند و به طور مرتب با آن برخورد می کنند.

همکاران هنگام کار با شما بسیار مطمئن هستند. علاوه بر این ، بلوغ در هر فکر ، عمل و کلمه این صورت فلکی مانند یک جاذبه نامرئی است که شما را هر کجا که می خواهید بسیار دوست داشتنی می کند.

این یک علامت خوب برای شما که مجرد هستید ، زیرا شاید در بین دوستان و همکاران شما شخصی باشد که مدت ها مخفیانه شما را دوست داشته باشد ، شما فقط متوجه آن نشده اید.

تعداد خوش شانس سرطان 80 است

شیر (23 ژوئیه – 22 آگوست)

لئو به خود اجازه می دهد که پس از روزهای سخت کار تنبل باشد. نوازش خود ، خرید ، خرید و غذا خوردن ، حال و هوای این صورت فلکی را بسیار راحت تر می کند. با این حال ، به خرج عاقلانه فکر کنید ، زیرا وضعیت مالی فعلی شما به هیچ وجه خوب نیست.

شما در کار فردی جدی هستید ، اما در زندگی روزمره شوخ طبع و پویا هستید. شما به راحتی دیگران را خوشحال می کنید ، از دوستان ، اقوام و لحظات با آنها قدردانی می کنید.

شیرهای مجرد فرصت های زیادی برای ملاقات با شرکای احتمالی خواهند داشت. شما زیاد به ظاهر علاقه ندارید و نیازی نیست در نحوه لباس پوشیدن خود بسیار گزنده باشید ، بلکه زمان بیشتری را صرف مطالعه روح آنها کنید. زوج های روز مشکلاتی خواهند داشت ، این فقط یک چالش کوچک برای عشق شما است.

عدد خوش شانس لئو 35 است

باکره (23 آگوست – 22 سپتامبر)

باکره ، شما نمی توانید احساسات خود را کنترل کنید ، کمی بیش از حد حساس هستید. بنابراین ، داستان عشق نیز کمی تحت تأثیر قرار می گیرد. شما بدون هیچ دلیلی به راحتی عصبانی می شوید و باعث می شوید این شخص نفهمد که چه اتفاقی می افتد ، شما فقط سر خود را در نبرد نگه می دارید و خشمی را که بیرون می آورید تحمل می کنید.

می دانم که شما چندین برابر دیگران حساس تر هستید ، اما پذیرش این راه دشوار است. هر چه هست ، تقاضای کمال نکنید ، ممکن است خوب باشد ، اما شما را خسته می کند. همه فقط یک زندگی دارند ، چرا باید احساس ناراحتی کنند یا افرادی را که دوست دارند ناراحت کنند؟

در مقابل ، این صورت فلکی برای انجام موفقیت آمیز وظیفه محوله مورد ستایش قرار گرفت. توانایی بداهه نوازی ، انعطاف پذیری و خلق بر اساس الهام باعث می شود در مواجهه با موقعیت های غیر منتظره تردید نکنید ، بلکه از آن به راحتی پیروی کنید.

عدد خوش شانس باکره 81 است

ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

گسترش عاطفی میزان ، بسیار سخاوتمندانه ، امروز شما باید از سرمایه گذاری مالی اجتناب کنید. علاوه بر این ، شما همچنین تمایل دارید که بی تفاوت زندگی کنید و همه چیز را رها کنید ، کمی سوء تفاهم با خانواده شما می تواند احساسات هر دو طرف را جریحه دار کند. کوله پشتی خود را ببندید و در جایی قدم بزنید که باعث می شود روحیه بهتری داشته باشید.

این نشانه عاشق آزادی است ، وقتی مجبور به انجام کار اصول و قوانین هستید ، خوشحال نمی شوید. بنابراین شما برای کارهای خلاق مناسب تر خواهید بود ، امروز تمام روز به انتخاب کار خود فکر کرده اید و واقعاً می خواهید تغییر دهید.

از نظر احساسی ، یک روز بسیار غم انگیز است ، شما حتی به آن فکر نمی کنید ، شما فقط می خواهید هوای تازه تنفس کنید تا ذهن شما آرام شود. به طور کلی ، درآمد پایدار است ، اما برای اینکه از نظر مالی ثبات داشته باشید ، هنوز باید بودجه مشخصی را برای خرج کردن داشته باشید ، نه اینکه به طور غیرقابل کنترل هزینه کنید زیرا شما را لوس کرده است.

عدد خوش شانس Libra 45 است

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

عقرب دارای یک روز کاری کمتر از ایده آل است ، اما شما هنوز باید تمام تلاش خود را برای انجام وظیفه محوله به کار بگیرید. تا زمانی که شما دارای ذهن روشن و نگرش متواضع باشید ، همه چیز تحت کنترل است.

شما از نظر احساسی از شریک زندگی خود کمی ناراضی هستید. آیا به این دلیل است که عشق واقعاً بالغ نشده است یا به این دلیل که شما بیش از حد انتخابی هستید؟ به هر حال ، عصبانیت خود را نشان ندهید و کلمات عصبانی و توهین آمیز به طرف مقابل نگویید.

به احتمال زیاد در این روز از زودیاک از مهمانان برای بازی در خانه استقبال می شود. این شخص خبرهای خوبی در مورد عشق برای شما به ارمغان می آورد. اگر مجرد هستید ، این واقعا بهترین خبر روز است.

عدد خوش شانس عقرب 8 است

قوس (22 نوامبر – 21 دسامبر)

تیرانداز این احساس را دارد که چند روز است بی حرکت ایستاده است. اجازه ندهید زندگی به یک لیوان آب بی مزه تبدیل شود ، ملال را به انگیزه ای برای یافتن چیزهایی که هنوز در شما پنهان است تبدیل کنید و نگرش خود را نسبت به دیدن همه چیز در اطراف خود تغییر دهید. وقتی ما تغییر کنیم جهان تغییر می کند ، اگر شما تغییر نکنید ، هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند.

در عشق با فرصت های زیادی برای دوست داشتن روبرو خواهید شد. این نیز زمانی است که شکوفه هلو شما به خوبی رشد می کند. با این حال ، شما هنوز یاد نگرفته اید که چگونه از خود دفاع کنید ، اما حتی آسان است که بدون دریافت هیچ چیزی در عوض ، هشیار باشید وگرنه فقط صدمه می بینید.

سلامتی کاملاً پایدار است ، اما قبل از مواجهه با مشکلی از بدن خود مراقبت کنید. یادگیری خوردن متوسط ​​، داشتن یک زندگی معقول و ترکیب ورزش و ورزش منظم هر روز اضافی نیست.

عدد خوش شانس قوس 21 است

Capricorn (22 دسامبر – 19 ژانویه)

Capricorn احساس می کند بسیار بی پروا است ، خیلی نگران و مضطرب نیست. گاهی اوقات شما همچنین می دانید که باید با خودتان سخت گیرتر باشید ، برنامه هایی که محقق نمی شوند به دلیل سهل انگاری و فداکاری است ، اما بدیهی است که شایستگی چیزی است که شما به وفور در اختیار دارید.

Capricorn تشنه عشق و دوست داشتن است ، بنابراین شما باید به طور فعال نقاط عطف را در رابطه خود ایجاد کنید تا عشق بتواند به ثمر برسد. در مورد مرد متاهل ، احساسات هر دو هنوز گرم است ، اما گاهی اوقات شما باید کاری عاشقانه برای معشوق خود انجام دهید.

این زمان برای بررسی سرمایه گذاری نیست. در صورت لزوم ، باید با دقت مطالعه کنید و با متخصصان مشورت کنید تا روند بازار را درک کرده و تصمیمات مهمی بگیرید.

عدد خوش شانس برج قلبی 8 است

دلو (20 ژانویه – 18 فوریه)

دلو در قضاوت خود به برخی افراط ها اعتقاد دارد و این موارد باعث می شود در کار اشتباه کنید. شما آنقدر از خود اطمینان دارید که متکبر می شوید ، نمی خواهید سرزنش خود را بر عهده بگیرید ، بنابراین سعی می کنید این اتهامات را به دلایل مختلف سرزنش کنید.

با این حال ، همه می توانند ببینند که شما ناامن هستید. به ندرت ممکن است مانند امروز بین شهود و احساس در قلب خود احساسات متفاوتی داشته باشید ، بنابراین چنین واکنش های غیرمعمول دارید. بیشتر مدیتیشن کنید ، احساسات خود را متعادل می کنید.

داستان عشق خیلی خوشحال کننده نیست. این علامت زودیاک چیزهای زیادی دارد که شما در طرف مقابل دوست ندارید ، در حالی که بقیه شخص دیگر و شما را بسیار سازگار می دانند. سعی کنید از منظر دیگری به مسائل نگاه کنید ، شاید این نگاه شما را به طرف دیگر تغییر دهد.

تعداد خوش شانس دلو 22 است

حوت (19 فوریه – 20 مارس)

طالع بینی 12 زودیاک می گوید که ماهی احساس می کند از انگیزه برای کار برخوردار نیست ، زیرا انتظارات برای نشانه های افزایش حقوق برآورده نشده است. عشق به راحتی برنده می شود و به راحتی از دست می رود و شما نشانه هایی از دست دادن اعصاب خود را نشان می دهید.

امروزه به ماهی ها توصیه می شود قبل از بیرون رفتن بر ظاهر خود تمرکز کنند. برخی افراد ممکن است عمداً شما را در رفتار و ارتباطات شما امتحان کنند ، بنابراین آنقدر دوستانه رفتار نکنید که به عنوان جعلی مورد قضاوت قرار بگیرید.

اگرچه در طول روز با مشکلاتی روبرو خواهید شد ، اما به لطف کمک دوستان ، همه چیز قابل حل است. علاوه بر این ، باید به سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید ، ممکن است از تغییرات ناپایدار آب و هوا احساس خستگی کنید. توجه داشته باشید که بیشتر مراقب خود باشید ، استقامت خوبی داشته باشید ، ورزش کنید و برای بدن کشسان ورزش کنید.

تعداد خوش شانس ماهی ها 14 است

برای شما آرزوی خوشبختی ، خوشبختی و موفقیت دارم!

توجه: اطلاعات این مقاله فقط برای مرجع است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *