این ماشین راه خود را به قورباغه بازار از دست داده است ، بسیاری از مردم زخمی شده اند

[ad_1]

ماشین فقط وقتی با تپه ای نزدیک برخورد کرد متوقف شد.

این ماشین راه خود را به قورباغه بازار از دست داد ، بسیاری از مردم زخمی شدند

ساعت 9 صبح روز 9 ژانویه ، یک ماشین BKS 15A – 310.39 توسط شخصی از پارکینگ نزدیک بازار Ba Toa (کمون Thuy Duong ، منطقه Thuy Nguyen ، Hai Phong) رانده شد و به سمت 359C حرکت می کرد. هنگامی که از کنار بازار با توآ عبور می کرد ، ناگهان کنترل اتومبیل از دست خارج شد و سپس به سرعت به رستوران فروشنده بازار کوچک هجوم آورد و باعث وحشت و فرار مردم شد. ماشین فقط وقتی با تپه ای نزدیک برخورد کرد متوقف شد.

در این برخورد حداقل 7 نفر زخمی شدند که 2 نفر آنها به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند. این حادثه همچنین باعث تصادف رانندگی و آسیب دیدن موتورسیکلت ها و دوچرخه ها شد. بسیاری از کالاهای خرده فروش در بازار خرد شد.

این پرونده توسط پلیس منطقه Thuy Nguyen (های فونگ) در حال بررسی و روشن شدن است.

پلیس آتش نشانی و نجات ، پلیس محلی و پلیس راهنمایی و رانندگی در محل حضور داشتند.

2 کامیون ابتدا در بزرگراه 10 می جنگند

در تاریخ 9 ژانویه ، پلیس استان نام دینگ گفت که در بزرگراه ملی 10 ، عبور از شهرداری Lien Bao ، منطقه Wu Ban ، یک حادثه رانندگی بسیار جدی رخ داده است. در صحنه تصادف ، 2 کامیون که به شدت تغییر شکل یافته بودند ، ابتدا جنگیدند. نیروهای امدادی مجبور شدند در را تخریب کنند تا مجروحان را به اورژانس برسانند.

به گفته شاهدان این حادثه ، حدود ساعت 11:15 بامداد 8 ژانویه ، کامیون 36C-145.58 هیئت نظارت در حال حرکت در مسیر Ninh Binh – Nam Dinh در حالی که در بزرگراه 10 از طریق منطقه Trin Suen Village ، شهرداری Lien حرکت می کرد ، بائو ، منطقه وو بان به طور غیر منتظره ای با یک کامیون حامل BKS 18C – 099.48 برخورد کرد و در جهت مخالف حرکت کرد.

در هنگام برخورد ، در هر وسیله نقلیه دو نفر بودند که در کابین نشسته بودند ، از جمله راننده و دستیار. قسمت اول دو خودرو در محل حادثه به شدت آسیب دید. تغییر شکل درب اتومبیل ، نجاتگران را مجبور به استفاده از ابزارهای برش و برش برای از بین بردن قربانیان کرده است. مقامات گفتند که دو راننده (ناشناس ، زادگاهش) به شدت زخمی شده اند اما بلافاصله به بخش اورژانس منتقل شدند.

بلافاصله پس از دریافت خبر ، نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی ، پلیس استان نام دینگ و پلیس منطقه Vu Ban در محل حضور یافتند ، انحراف را سازماندهی کرده و وسایل را برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در این منطقه آموزش دادند.

در حال حاضر پرونده در حال روشن شدن است.

صحنه تصادف.

کامیون های تراکتور پس از تصادف در هوآ بین جاده را مسدود کردند

این حادثه حوالی ساعت 18:00 روز 8 ژانویه در کیلومتر 120 + 800 NH6 ، بخشی که از روستای Thung Khe ، شهرداری Thanh Son ، منطقه Mai Chau ، Hoa Binh عبور می کند ، رخ داده است.

در آن زمان ، آقای Pham Tr. N. (SN 1987 ، ساکن منطقه Vinh Bao ، Hai Phong) یک ماشین تراکتور حامل BKS 15C – 30602 را کنترل می کند و یک تریلر 15R – 10016 را یدک می کشد و در جهت Son La – Hanoi حرکت می کند. با رسیدن به مکان بالایی ، ماشین کنترل خود را از دست می دهد و با یک شیار کنار جاده تصادف می کند.

این ضربه هیچ خسارتی به مردم وارد نکرد ، اما قسمت جلویی ماشین به یک طرف به سمت جاده چرخانده شد ، که باعث ایجاد ترافیک محلی شد ، دو بار بالا و پایین در محل وقوع حادثه ، متراکم شد ، وسایل نقلیه پارک شده در صف طولانی است حدود 2 کیلومتر.

حدود ساعت 20:45 دقیقه همان روز ، پس از کشیدن تراکتور به کنار جاده ، ترافیک به حالت عادی بازگشت.

در این زمان ، اغلب در مسیر NH6 مه وجود دارد و جاده لغزنده است ، بنابراین راننده باید توجه داشته باشد تا از تصادف جلوگیری کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *