اگر مجبور به شرکت در چندین آزمون هستید ، یک برنامه پشتیبان تهیه کنید

[ad_1]

در این سال تعداد داوطلبان ثبت نام شده در دوره بلوغ در این شهر بیش از 101،300 نفر است (در مقایسه با سال 2020 حدود 22000 نفر افزایش یافته است). شامل بیش از 98000 داوطلب در امتحانات ورودی دانشگاه و دانشگاه. بیش از 3300 فارغ التحصیل برای گرفتن پذیرش دانشگاه در این آزمون شرکت کردند.

پیش بینی می شود فارغ التحصیلان دبیرستان در هانوی دارای 193 امتیاز آزمون با بیش از 4200 سالن امتحانات باشد (در مقایسه با سال 2020 حدود 928 اتاق افزایش دارد).

با توجه به دوره ثبت نام در کلاس دهم دبیرستان ، پیش بینی می شود تعداد دانش آموزانی که در دبیرستان هانوی فارغ التحصیل می شوند بیش از 110،000 نفر باشد (در مقایسه با سال تحصیلی قبل حدود 6،200 دانش آموز افزایش داشته باشد) از این داده ها ، وزارت آموزش و پرورش بیش از 12000 کارمند ، معلم و کارمند را برای شرکت در آزمون بسیج کرده و انتظار می رود.

هانوی یک طرح پشتیبان را برای 2 آزمون و ثبت نام در آینده محاسبه کرده است

تحت رهبری وزارت آموزش و پرورش ، ادارات آموزش و پرورش در این ناحیه مدارس متوسطه واجد شرایط را انتخاب و معرفی كردند تا به عنوان نتایج آزمون تعریف شوند. در همان زمان ، به طور فعال امکانات ، کارمندان ، معلمان و کارکنان آماده برای انجام تکالیف امتحان و ثبت نام را بررسی کنید.

وزارت آموزش و پرورش به وضوح تعریف می کند: “در صورت وضعیت پیچیده همه گیر Covid-19 در روز فارغ التحصیلی و ثبت نام برای کلاس 10 ، برای اطمینان از ایمنی داوطلبان ، مسئولان ، معلمان و کارکنان ، کار امتحان ، برنامه ای برای سازماندهی آزمون ممکن است نیاز به تنظیم مکان آزمون یا سازماندهی آزمون به صورت دسته ای داشته باشد.

بر این اساس ، وزارت آموزش و پرورش به کمیته های مردمی ولسوالی ها ، شهرها پیشنهاد می کند که به طور جدی تمام مدارس متوسطه را برای تهیه نتایج آزمون پشتیبان راهنمایی کنند. کلیه معلمان واجد شرایط دبیرستان ، متوسطه اول ، مرکز آموزش حرفه ای – آموزش مداوم آماده انتصاب در امتحانات و ثبت نام در صورت انتصاب …

همچنین ، طبق گفته فام ون دای ، معاون مدیر وزارت آموزش و پرورش: برای داوطلبانی که به دلیل اپیدمی Covid-19 در طی 2 آزمون و ثبت نام منزوی شده اند ، 2 راه حل وجود دارد: برای دانش آموزان از دهم کلاس ، وزارت آموزش و پرورش با وزارت بهداشت موافقت می کند که لیست خاصی از موارد F0 ، F1 ، F2 و دانش آموزان در منطقه قرنطینه را طبقه بندی و تهیه کند تا مورد بررسی قرار گیرد و برای اظهارنظر به کمیته مردم شهر ارائه دهد. برای کار با آن دو روش وجود دارد: دانش آموزان بعداً در امتحان شرکت کنند یا توجه ویژه ای را در نظر بگیرند و گروه گزارش خاصی در مورد این موضوع خواهد داشت.

از آنجا که دوره اصلی سیاست اصلی وزارت آموزش و پرورش است ، این بخش منتظر نظر وزارت خواهد بود. سپس به کمیته مردمی شهر ، هیئت مدیره آزمون توصیه می کند که قوانینی را برای دانش آموزان ، والدین دانش آموزان و افرادی که می شناسند صادر کند.

تعداد متقاضیان معاف از دروس زبان خارجی به سرعت افزایش یافته است

امتحان فارغ التحصیلی دبیرستان در سال 2021 ، کل شهر بیش از 10،800 داوطلب واجد شرایط معافیت از امتحانات زبان خارجی را دارد. در حالی که در سال 2019 بیش از 3000 نامزد وجود داشت و در سال 2020 بیش از 5200 نامزد وجود داشت. این داوطلبان اعضای تیم ملی شرکت کننده در بازیهای بین المللی المپیک به زبانهای خارجی یا دانشجویان دارای گواهینامه زبان خارجی مشخص شده در رهنمودهای سازماندهی آزمون فارغ التحصیلی در سال 2021 وزارت آموزش و پرورش هستند. بر اساس این آیین نامه ، به دانش آموزانی که از آزمون زبان خارجی معاف هستند ، برای بررسی و تشخیص پایان دوره دبیرستان ، 10 امتیاز برای این آزمون اعطا می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *