اندونزی یک شبه به دنبال قربانیان هواپیمای بوئینگ سریویا است که به دریا سقوط کرد

[ad_1]

اطلاعات FlightRadar24 نشان می دهد که هواپیمای بوئینگ 737-500 شرکت هواپیمایی سریویجایا به شماره SJ182 تنها بعد از برخاستن از جاکارتا بعد از ظهر 9 ژانویه ارتباط خود را با کنترل ترافیک هوایی در اندونزی از دست داده است.

نزدیکان قربانی حادثه سقوط هواپیمای سریویجایا در فرودگاه سوپادیو در شهر پونتیاناک منتظر اطلاعات هستند.

به گزارش Flightradar24 ، این هواپیما فقط در یک دقیقه ارتفاع خود را به بیش از 3000 متر کاهش داد. این حادثه چهار دقیقه پس از خروج هواپیما از فرودگاه بین المللی سوکارنو-هتا در جاکارتا رخ داد. این هواپیما قرار است در پونتیاناک ، غرب استان کالیمانتان ، اندونزی به زمین بنشیند.

آدیتا ایرواتی ، سخنگوی وزارت حمل و نقل و حمل و نقل اندونزی گفت که پس از قطع ارتباط هواپیما ، عملیات تحقیق و نجات در جریان است.

بامبانگ سوروجی ، رئیس آژانس نجات اندونزی گفت که بیش از 50 نفر در جستجوی هواپیمای 62 نفره با خدمه مستقر شده اند که بعد از ظهر 9 ژانویه به دریا سقوط کرد.

پرواز هواپیمایی Sriwijaya Airlines SJ 182 در ساعت 14:36 ​​انجام می شود. (به وقت محلی) و به Pontianak در Kalimantan غربی می رسد ، پرواز معمولاً حدود 90 دقیقه طول می کشد.

شرکت هواپیمایی سریویایا تأیید کرد که 50 مسافر از جمله 10 کودک به همراه 12 خدمه در این هواپیما بودند.

اطلاعات ردیابی نشان می دهد که پس از کاهش ارتفاع ، پرواز SJ182 در سواحل شمالی جاکارتا پایان یافت. پرواز برنامه ریزی شده 95 دقیقه است.

وزیر حمل و نقل بودی کارجا سومادی گفت رئیس جمهور جوکو ویدودو خواستار بیشترین تلاش برای یافتن قربانیان و هواپیمای سقوط کرده شده است.

نیروی دریایی اندونزی مختصات محلی را برای ناپدید شدن هواپیمای Sriwijaya Airlines بعد از ظهر 9 ژانویه در نزدیکی جاکارتا تعیین کرده است. جستجو در تمام شب ادامه خواهد داشت.

نیروهای امدادی در تلاشند تا وضعیت هوا را در زمان پرواز هواپیما مشخص کنند. آژانس گفت هیچ سیگنال رادیویی پیدا نشده است.

به گفته وزیر صمدی ، یک بوئینگ 737-500 ، شماره سریال SJ 182 ، پس از اینکه خلبان از دستورالعمل های فرمانده پرواز پیروی نکرد ، تلاش کرد تا ارتفاع را نزدیک به 10000 متر افزایش دهد و در ساعت 2:40 بعد از ظهر سقوط کرد.

شینهوا به نقل از کاپیتان اکو سوریا هادی از گارد ساحلی تریسولا ، قطعات هواپیما و لاشه هواپیمای کشف شده توسط نیروهای امدادی اندونزی.

آقای بامبانگ سوریواجی ، رئیس سرویس نجات باسارناس اندونزی ، عصر روز 9 ژانویه گفت که هواپیما می تواند در منطقه بین جزیره لاکی و لانسانگ سقوط کند

پلیس ملی با ارتش این کشور توافق کرده است که نیروهای نجات را در آبهایی که هواپیما مفقود شده مستقر کند. نیروهای شبیه سازی ، چهار کشتی جنگی و دو هواپیمای نظامی برای جستجوی قربانیان مستقر شدند. .

آقای بامبانگ سوریوجی گفت: “ما همچنین برخی اطلاعات دریافت کرده ایم که برخی از بقایای مشکوک در هواپیمای سریویجایا پیدا شده است ، اما ما نتوانسته ایم این موضوع را تأیید کنیم.” /[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *