انتظارات رأی دهندگان در روز انتخابات

[ad_1]

دانشیار دکتر نگوین ترونگ فوک (مدیر سابق انستیتوی تاریخ حزب): نمایندگان باید واقعاً نزدیک مردم باشند

اگر شمارش آرا از اولین باری که به رأی گیری رفتم مجلس شورای ملی سوم بود ، تاکنون 13 بار به انتخاب اعضای شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح رأی داده ام. هر انتخابی احساسات خاص خود را برای من به همراه دارد ، بسیار احساسی. با انتخابات پانزدهمین شورای ملی این بار ، این ها انتخاباتی است که گام جدیدی را برای توسعه کشور نشان می دهد و نیاز به مسئولیت و ظرفیت بیشتر مردم در دلتا دارد. در آن ، حدس می زنم ، افراد در دلتا باید واقعاً نزدیک مردم باشند ، افکار ، آرزوها و ناامیدی های مردم را بشنوند و درک کنند ، سپس بدانند که چگونه از طرف مردم ، نه فقط مردم رفتار کنند. گوش کنید و “قول های خالی انتخاب شده را انجام دهید “. هر نماینده منتخب شورای ملی یا شورای ملی نه تنها یک منطقه ، منطقه ، کمون یا منطقه خاص بلکه یک نماینده کشور را نیز نمایندگی می کند. بنابراین ، استان ها باید یک روش ابتکاری برای تماس با رای دهندگان معرفی کنند ، با شهرک های رای دهندگان ، بنابراین دانش خود را گسترش می دهد و مشکلات هر شهرک را به طور هماهنگ حل می کند ، و همچنین مشکلات رای دهندگان در مقیاس ملی و ملی. از طرف دیگر ، بعد از نزدیک به 4 دهه تجدید و ادغام ، اعتبار و موقعیت ویتنام در the international این امر به الزامات قابل توجهی بالاتر برای شورای ملی به عنوان آژانس اعمال كننده نیاز دارد حقوق نهادی و قانونی ، تصمیمات مهم بسیاری برای بهبود بیشتر قانون قانون توسط مردم و برای آنها وجود دارد. بنابراین ، آنها علاوه بر الزامات مربوط به کیفیت ، اخلاق و ظرفیت کاری ، با مسئولیت نمایندگان منتخب شورای ملی ، در ساخت و تصمیم گیری مسائل اصلی مجلس شورای ملی و شورای ملی در آنجا مشارکت می کنند. در واقع راه حل های پیشگامانه ، ابتکاری و خلاقانه در همه زمینه ها وجود خواهد داشت. از آنجا ، ایجاد اهرم هایی برای کمک به توسعه شدید کشور ، تحقق موفقیت آمیز اهداف و اهداف تعیین شده در قطعنامه سیزدهمین کنگره حزب ملی ، نه تنها تا سال 2025 ، بلکه همچنین تا سالهای 2030 و 2045. (ضبط شده توسط ها بن)

دانشیار دکتر Bui T An (عضو سابق شورای ملی): به نمایندگان منتخب اعتماد کنیدمانند بسیاری از رای دهندگان در حوزه انتخابیه №2 ، منطقه بووی ، منطقه تای هو ، شهر هانوی ، من از تشکیلات در مراکز رای دهی بسیار قدردانی می کنم. مرکز رأی گیری من در تالار شهر وونگ تی واقع شده است که از نظر پیشگیری از همه گیری و همچنین امکاناتی که اطمینان می دهد رای دهندگان می توانند از حقوق و وظایف مدنی خود به راحت ترین شکل استفاده کنند ، آماده شده است. من ، و همچنین رای دهندگان ، از فضای روز انتخابات بسیار هیجان زده هستیم ، من لیست دقیق نامزدها را برای انتخاب نامزدهای مناسب و موفق بسیار دقیق مطالعه کردم ، نمایندگان از نظر خصوصیات اخلاقی ، شرایط ، شرکت در شورای ملی و شوراهای ملی در همه سطوح. با انتخاب عالمانه رای دهندگان ، من معتقدم که موفقیت در انتخابات نمایندگان شایسته ، اخلاقی ، فکری و وظیفه شناس را انتخاب خواهد کرد. خون ، ماموریت را با موفقیت به پایان رساند ، شایسته اعتقادات و نیازهای توسعه کشور در دوره جدید است. به خصوص پس از شرکت در شورای ملی ، من فکر می کنم که نماینده منتخب هم یک افتخار است ، بلکه یک مسئولیت بزرگ است ، بنابراین این امر همیشه برای شجاعت سیاسی هر فرد ضروری است. از آنجا که برای انجام عملکرد نظارتی شورای ملی ، آنها مجبور نیستند از شهامت سیاسی قوی برخوردار باشند ، در صورت مشاهده کار صحیح ، از آن دفاع می کنند. اگر آنها اشتباهی را ببینند ، تا پایان قاطعانه می جنگند. بنابراین ، من معتقدم که نمایندگان منتخب باید درک عمیقی از ماهیت ، وظایف و الزامات نهادهای قانونگذاری و اجرایی داشته باشند. فقط از این طریق می توان ظرفیت بحث و گفتگو در مورد تصمیم گیری درباره موضوعات با اهمیت ملی ، به ویژه قوانین و کدهای تازه تصویب شده را بهبود بخشید تا بتواند نیازهای وضعیت جدید و به ویژه قوانین و مقررات جدید را برآورده سازد. (ضبط شده توسط ترنس ها)

رأی دهنده دو تین تین (محله لونگ فو ، کمون هوآ تاچ ، محله Quoc Oai): امیدوارم نمایندگان سریعتر با مسائل مطرح شده توسط زندگی برخورد کنند.با وجود سن بالا و وخیم شدن سلامتی ، من هنوز هم می خواهم به انتخاب نمایندگان مستحق برای شرکت در شورای ملی و شوراهای ملی در همه سطوح رأی دهم. من امیدوارم که NE انتخاب شده با ارائه سیاست ها و راه حل های مناسب برای کمک به بهبود سطح زندگی ، نمایانگر اراده و آرزوهای مردم باشد. من همچنین امیدوارم که دلتا نماینده افرادی باشد که از حق کنترل و مشارکت در تصمیم گیری در مورد سیاست ها و اقدامات مهم برای ساخت محله Quoc Oai و شهر هانوی ، ویتنام غنی تر و زیباتر استفاده می کنند. به طور خاص ، همیشه به مردم نزدیک باشید ، به نظرات مردم گوش دهید ، توجه کنید و به مقابله سریعتر با مسائل مطرح شده توسط مردم و زندگی کمک کنید. (ضبط شده توسط نگوین نگا)

رأی دهنده دین تی چین (دهکده Vip ، شهرداری مین کوانگ ، منطقه با وی): به زندگی مردم توجه بیشتری کنیداگرچه من قبلا بارها در انتخابات شرکت کرده ام ، اما این انتخابات احساس خاصی به من داده است. اول ، این اولین بار است که روستای Vip به عنوان نقطه پخش مستقیم در انتخابات انتخاب می شود. این ثابت می کند که رهبران شهر علاقه زیادی به کمون مین کوانگ ، دهکده ویپ و مردم موونگ دارند. دوم ، در چند سال گذشته ، زندگی مردم روستای ویپ نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. بنابراین وقتی رأی می دهیم احساس افتخار و افتخار می کنیم. (ضبط شده توسط Quy Nguyen)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *