انتخابات بسیار موفقیت آمیز بود

[ad_1]

وونگ دین هیو ، رئیس مجلس شورای ملی در سخنرانی مقدماتی خود گفت که انتخابات پانزدهم شورای ملی و شورای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 در 23 مه 2021 برگزار می شود. جو شاد ، مهیج ، دموکراتیک برابر ، قانونی ، کاملاً ایمن ، مقرون به صرفه و بسیار موفق. این واقعاً یک جشنواره بزرگ و جشنواره ای برای کل ملت است.

براساس قانون سازماندهی انتخابات اعضای پارلمان و معاونان شورای ملی ، وظایف و وظایف شورای ملی انتخابات ، این جلسه شورای ملی انتخابات در مورد پیش نویس گزارش نظر می دهد. در شورای ملی انتخابات برای نتایج انتخاب معاونان به پانزدهمین شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026.

وونگ دین هوو رئیس مجلس شورای ملی در جلسه افتتاحیه شورای ملی انتخابات سخنرانی کرد. عکس: VNA

رئیس مجلس شورای ملی از اعضای شورای ملی انتخابات خواست تا بر ارزیابی کار مقدماتی در 11 منطقه تمرکز کنند. به ویژه ، رهبری و رهبری انتخابات ؛ ایجاد و عملکرد شورای ملی انتخابات و سازمانهای مسئول انتخابات ؛ کار با کارمندان ، مشاوره ، انتخاب ، معرفی و جمع آوری نظرات رأی دهندگان برای نامزدهای شورای ملی و شوراهای ملی در همه سطوح ؛ سازماندهی مبارزات انتخاباتی ، به ویژه در زمینه شیوع سریعتر و قوی تر اپیدمی کوید -19 با نوع جدیدی از پویایی خطرناک تر ، بنابراین ارزیابی بیشتر روند سازماندهی روز انتخابات ، هر تلاشی را می توان نه تنها در همه گیری استفاده کرد همچنین در شرایط عادی دیگر کار اطلاعاتی و تبلیغاتی؛ بازرسی و نظارت بر انتخابات ؛ امنیت ، نظم و امنیت اجتماعی ….

در همان زمان ، اعضای شورا درباره محتوای کارهایی که در آینده ادامه خواهد یافت نظراتی ارائه دادند …

رئیس مجلس شورای ملی ، وونگ دین هوو ، رئیس شورای ملی انتخابات ، به اعضای شورا پیشنهاد كرد كه به طور فعالانه با تأكید بر موضوعات اصلی ، مشكلات اصلی و مهمترین موضوعات شورای ملی ، ایده هایی را ارائه دهند. جلسه نتایج خوبی داد و مرحله بسیار مهمی را برای این انتخابات 2021 رقم زد.

در این جلسه ، شورای ملی انتخابات همچنین در مورد صورتجلسه جمع بندی نمایندگان برای پانزدهم شورای ملی نظرات و رأی داد. نظر دادن و رأی دادن در مورد قطعنامه اعلام نتایج انتخابات و لیست نمایندگان منتخب در پانزدهم شورای ملی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *