اقدامات بسیار خوبی برای پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19

[ad_1]

اطمینان از ایمنی خریداران

گزارش شده توسط خبرنگاران در برخی از مراکز خرید و سوپرمارکت های هانوی (25 ژوئیه) مانند Vincom Tran Duy Hung ، Vinmart Big C Thang Long (Cau Giay) ، Aeon Ha Dong ، Co.op Mart Ha Dong (ها دونگ) ، Hapro Mart Thanh Cong (منطقه Ba Ding) … همه نشان دادند كه همه آنها اقداماتي را براي جلوگيري و كنترل اپيدمي Covid-19 اجرا كردند ، در نتيجه امنيت مردم براي خريد را تضمين كردند. همه سوپرمارکت ها در هانوی کارکنان خود را برای بررسی دمای بدن سازمان می دهند ، لطفاً مشتریان قبل از خرید از ماسک استفاده کنند ، دست ها را ضدعفونی کنند ، به ویژه از مشتریان بخواهید هنگام ورود به سوپرمارکت ، کد QR را برای اعلامیه پزشکی اسکن کنند.

قبل از ورود به Big C برای خرید در 25 ژوئیه ، کد QR را برای اعلامیه پزشکی اسکن کنید

در همان زمان ، همه ورودی ها دارای علائمی هستند که به مردم هشدار می دهند پیام “5K” را دنبال کنند ، به طور منظم بلندگوهایی را پخش می کنند که از مردم می خواهند برای پوشیدن ماسک و فاصله خود از آنها خرید کنند. سوپرمارکت ها همچنین بهداشت عمومی را بهبود بخشیدند ، در حالی که تمام کارکنان فروش در هنگام خرید و تماس با مشتری ماسک می زدند و دست های شما را ضد عفونی می کردند.

در Co.opmart Ha Dong ، درست در ورودی ، کارکنان سوپرمارکت از 100٪ از مشتریان خواستند که برای خرید کالا وارد شوند تا دست خود را با مواد ضد عفونی کننده بشویند ، و در عین حال به مردم توصیه می کنند هنگام خرید کالا از خود دور باشند.

مدیر سوپرمارکت کوپمارت ، ه دونگ نگوین تی کیم دون ، در گفتگو با خبرنگاران گفت: “با توجه به توسعه پیچیده همه گیر ، ما دستورالعمل های شهر هانوی را برای پیشگیری و کنترل دقیقاً دنبال کرده ایم. به ویژه ، سوپرمارکت به کارکنان نیاز دارد همیشه ماسک بزنید تا درجه حرارت مشتری در هنگام ورود اندازه گیری شود و به مشتری یادآوری شود که همیشه در هنگام خرید از ماسک استفاده کنید. در صورت تشخیص دمای بالا ، همانطور که توسط صنعت بهداشت توصیه می شود ، دمای مشتری را اندازه بگیرید ، دستگاه آن را به نیروی عملکردی گزارش می دهد مرحله پردازش بعدی. “

هنگام پرداخت در سوپرمارکت Big C در تاریخ 25 ژوئیه مسافت را تمرین کنید

به همین ترتیب ، در سوپرمارکت های Big C ، Vinmart و BRG Mart ، همه به شدت اقدامات ایمنی را اعمال می کنند. به ویژه ، کلیه ساکنان و کارمندان فروش در هنگام تماس ، مبادله ، خرید و معاملات با افرادی که از سوپرمارکت ها بازدید و خرید می کنند ، باید ماسک بزنند و دستهای خود را با مواد ضد باکتری بشویند.

مدیر ارتباطات گروه خرده فروشی مرکزی ویتنام (واحدی که زنجیره سوپرمارکت GO! / Big C را در سراسر کشور اداره و اداره می کند) نگوین T ساحل وانگ گفت که این دستگاه اندازه گیری دمای بدن را برای 100 of از مشتریانی که وارد فروشگاه می شوند ، 100 of کارمندان ماسک می زنند. راهروها را برای مشتری ها تقسیم کنید ، در صف ها از راه دور خط بکشید ، مانند میزهای نقدی ، میزهای توزین … کارمندان سوپرمارکت مرتباً یادآوری می فرستند و به مردم توصیه می کنند هنگام خرید ماسک درست بزنند و فاصله خود را حفظ کنند.

خریدهای سنتی بازار و فروش سیم

واقعیت نشان می دهد که امروزه نه تنها سیستم سوپرمارکت مشتریان را هنگام خرید تقسیم کرده است بلکه در بازارهای سنتی نیز این فعالیت را از طریق هدف گیری ، کشش ، مهار اعمال می کنند. .

پس از انزوای اجتماعی هانوی ، در بازار نام دونگ (محله دونگ دا) ، بازار Thanh Ha (منطقه Hoan Kiem) ثبت نام شده ، همیشه نیروهای پلیس و افرادی هستند که از درها محافظت می کنند. مشتریانی که وارد بازار می شوند دمای بدن خود را بررسی و ضد عفونی می کنند. به طور خاص ، برای اطمینان از فاصله و محدود کردن تماس بین مشتری و فروشنده ، همه فروشگاه ها موانع راه اندازی می کنند تا مشتریان طبق معمول برای خرید به داخل خانه نروند.

موانع محدود کردن تماس هنگام خرید در بازار نام دونگ (منطقه دونگ دا)

به طور خاص ، بازار باخ خوآ (منطقه Hai Ba Trung) اولین بازار انسانی بود که برای اطمینان از فاصله فروشندگان و خریداران ، پانل های پلاستیکی نصب کرد. علاوه بر این ، به منظور محدود کردن تمرکز افراد ، کمیته مردمی شعبه باخ کوآ برنامه ای را برای فعالیت مشاغل کوچک در روزهای زوج و فرد تعیین کرده است.

با به اشتراک گذاشتن اثر اجرای اقدامات پیشگیری از شیوع Covid-19 در سیستم بازار سنتی ، خرده فروشان نظر یکسانی دارند ، در بازار روزانه افراد زیادی به بازار می آیند ، بنابراین خطوط برداشت و فروش آسان تر است. خریداران و فروشندگان باید از سلامت خود و کل جامعه محافظت کنند.

بازار باخ خوآ (منطقه Hai Ba Trang) برای ایجاد فاصله در برابر Covid-19 ، ورق های پلاستیکی را می پیچد

اطلاعات مربوط به استفاده از فاصله اجتماعی در خرید ، سرپرست وزارت صنعت و تجارت در هانوی ترنس سی فونگ لان گفت که وزارت صنعت و تجارت هانوی با ارسال نامه ای از کمیته های مردمی مناطق ، شهرها برای افزایش مواد غذایی درخواست کرده است ایمنی اقدامات دقیق برای جلوگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 در شرایط جدید کالاهای کافی برای تأمین نیازهای مردم فراهم کنید.

بر این اساس ، مراکز خرید ، سوپرمارکت ها ، مغازه ها ، بازارهای سنتی به وسایل و مواد لازم برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر مجهز هستند. قبل از اعزام کارمندان برای تحویل کالا برای جلوگیری از آلودگی در جامعه ، م establishسسات تجاری ، وسایل نقلیه حمل و نقل کالا ، ضد عفونی کالا را انجام دهید حداقل 1 متر فاصله داشته باشید یا بین صندلی ها صفحه داشته باشید و این امر باعث تشویق فروش خانه می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *