اطمینان از ایمنی و زیبایی شهری در منطقه 8B Le Truc

[ad_1]

پروژه 8B Le Truc.

کمیته مردمی هانوی به تازگی سند № 73 / UBND-DT را صادر کرده است که به بخشهایی نیاز دارد: ساخت و ساز ، برنامه ریزی – معماری ، منابع طبیعی و محیط زیست ، پلیس شهر ، اداره مالیات شهر ، کمیته مردمی شهرستان با دین ، ​​شرکت سهامی اجازه دهید بخش Le Truc و سازمان ها و افراد مرتبط با آن به طور جدی از دستورالعمل های کمیته مردمی شهر برای ساخت کارها در 8B Le Truc (منطقه Ba Din) ، که در آن ، سرمایه گذار هانوی (شرکت سهامی پوشاک Le Truc) برنامه ای برای طراحی سازه ها ترتیب می دهد ، پیروی می کنند برای دکوراسیون برای اطمینان از ایمنی کار و زیبایی شهری.

کمیته مردمی هانوی به وزارت برنامه ریزی و معماری دستور داد که سرمایه گذار پروژه شماره 8B خیابان Le Truc (منطقه Ba Ding) را برای اجرای فوری طرح اصلاح معماری (پس از در نظر گرفتن نقض مقررات ساختمانی) بررسی و هدایت کند ، ، زیبایی شناسی برای ساخت کامل طبق مقررات.

کمیته مردمی منطقه با دین ، ​​سرمایه گذار را هدایت و هماهنگ می کند تا اقدامات فوری برای اطمینان از ایمنی و زیبایی شهری منطقه در 8B Le Truc را اجرا کند ، از جمله: تعمیر و بازسازی پیاده روها و چشم انداز. جلوی ساختمان ، قسمت جلو و بیرون ساختمان را تمیز کنید. روشنایی اضافی ، درختان در خیابان؛ تمام موانع قدیمی را حذف کنید ، قطعاتی که احتمالاً مردم و وسایل نقلیه در داخل و اطراف پروژه را به خطر می اندازد و قبل از 15 ژانویه 2021 پایان دهید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *