استرالیا کلمه ای از سرود ملی را در اولین روز سال 2021 تصحیح کرد

[ad_1]

به طور خاص ، در ردیف دوم سرود ملی نمایشگاه Advance Australia ، از “به دلیل اینکه ما جوان هستیم و آزاد هستیم” به “از آنجا که ما یکی هستیم و آزاد هستیم” تغییر یافت.

سرود ملی استرالیا در یک رویداد ورزشی در سیدنی خوانده می شود.

این تغییر از اول ژانویه 2021 اعمال خواهد شد. نخست وزیر موریسون به رسانه ها گفت كه هدف از این تغییر تحسین و حفظ همبستگی بزرگ استرالیا است ، در حالی كه استرالیا را به عنوان “موفق ترین ملت چند فرهنگی روی زمین” ستایش می كند. آقای موریسون گفت: “اگرچه استرالیا کشوری مدرن است ، اما هنوز نسبتاً جوان است ، اما تاریخ کشور ما سابقه طولانی دارد.” “با روح وحدت ، باید اطمینان حاصل کنیم که سرود ملی این حقیقت و ارزیابی مشترک را منعکس می کند.”

ترانه کنونی در سال 1878 ساخته شده و از سال 1984 به عنوان سرود ملی استرالیا مورد استفاده قرار گرفته است تا جایگزین سرود ملی “God Queen the Queen” شود که توسط مهاجران انگلیس در استرالیا استفاده شد.

وزیر محلی استرالیا ، کن ویات در بیانیه ای گفت که در مورد این تغییر با وی مشورت شده و حمایت خود را ابراز کرده است. آقای ویات همچنین اولین شهروند استرالیایی بود که به مجلس عوام پارلمان فدرال انتخاب شد. به گفته این مقام ، تغییر کلمه در سرود ملی “کوچک” است اما “یک هدف مهم دارد”. هدف از این تغییر انعکاس کامل قدیمی ترین فرهنگ جهان است که قدمت آن به 65000 سال قبل به استرالیایی های محلی بازمی گردد.

تغییر واژه های سرود ملی نیز به طور گسترده ای مورد حمایت عموم قرار می گیرد ، زیرا ضروری به نظر می رسد و به طور کامل تری در مورد استرالیای مدرن و میراث مردم بومی نشان می دهد. و سهم مهاجران در توسعه ملی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *