از هتل به عنوان منطقه ای جدا برای جلوگیری از عفونت متقابل استفاده می شود

[ad_1]

دپارتمان گردشگری در هانوی از واحدها ، شرکتها و اشخاصی که به خدمات توریستی اشتغال دارند ، برای اطمینان از ایمنی گردشگران ، پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر ، ذهنی ، بی احتیاطی ، ترتیب منابع انسانی معقول و منطقی نیست. گردشگران و کارگران محدود کردن رویدادها و فعالیتها با اجتماعات گسترده مردم ؛ اظهارنامه اقامت روزانه ، اعلامیه پزشکی ، ارزیابی ایمنی Covid-19 را انجام دهید.

کلیه افسران و کارمندان بخش سایر استانها و شهرها که از 10 تا 24 مه به هانوی باز می گردند باید اظهارنامه پزشکی را در وب سایت http://tokhaiyte.vn و برنامه های NCOVI ، Bluezone انجام دهند. اگر در تاریخ 25 مه بازگشتید ، ظرف 24 ساعت پس از ورود به هانوی ، اعلامیه پزشکی کنید.

به هتل Binh An 2 (Soc Son) مراجعه کنید ، که به عنوان یک منطقه انزوا برای افرادی که وارد ویتنام می شوند ، استفاده می شود

بعلاوه ، از ساعت 12:00 روز 25 مه 2021 ، برخی از انواع خدمات مسافرتی موقتاً متوقف می شوند ، مانند: اصلاح مو و شستن مو در م accommodationسسات اقامتگاه های گردشگری ، م foodسسات غذایی که از نظر استاندارد برای گردشگران مطابقت دارند. رستوران ها در مراکز اقامتی توریستی و مقاصد گردشگری حق فروش فقط کالاهای صادراتی را دارند.

برای 19 هتل به عنوان یک منطقه انزوای پزشکی متمرکز برای پیشگیری و کنترل اپیدمی ، لازم است که انزوای پزشکی در هتل و مهمانان منزوی را با دقت کنترل و مدیریت کنید کاملاً با روند پیشگیری و کنترل شیوع بیماری ها مطابقت داشته باشید ، کاملاً اجازه آلودگی متقابل را در منطقه ایزوله نمی دهید با سوusesاستفاده ها ، مشاغل و شهروندان مطابق مقررات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر و همچنین مقررات قانون جهانگردی کاملاً برخورد خواهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *