ارائه طرحی برای انتقال آب از رودخانه سرخ به رودخانه لیچ

[ad_1]

واحدهای کاربردی از طریق دروازه Lien Mac به شهر هانوی پیشنهاد انتقال آب از رودخانه سرخ به رودخانه To Lich را می دهند.

به ویژه ، طبق گفته آقای نگوین ون هونگ ، مدیر کمیته راهبری پروژه سرمایه گذاری ساخت آب ، فاضلاب و محیط زیست هانوی ، دبیر فعلی کمیته حزب شهر ، وونگ دین هو ، از شهر خواسته است تا پس از تصفیه آب به این موضوع رسیدگی کند. آب باید یک قسمت مکمل برای رودخانه داشته باشد. به لیچ ، تحت مسئولیت سرمایه گذار ، هیئت مدیره موافقت خود را با وزارت ساخت و ساز و برنامه ریزی معماری بر اساس تصمیم تصویب برنامه ریزی تأمین آب و زهکشی شهر برای بررسی و انتخاب گزینه های مناسب انجام داده است.

به گفته آقای نگوین ون هونگ ، این شهر در حال حاضر برنامه های زیادی دارد ، از جمله برنامه ای برای دوباره پر کردن آب رودخانه قرمز برای رودخانه To Lich در آن سوی دریاچه غربی. با این حال ، از طریق یک بررسی میدانی خطی ، واحدهای مربوطه به شهر گزارش می دهند تا از طریق فاضلاب Lien Mac آب رودخانه قرمز را برای رودخانه To Lich پر کنند.

“در حال حاضر تعدادی از مسیرها بر اساس برنامه های تخصصی تحت این سیستم ساخته شده است که در صورت تصویب شهر ، این طرح مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. اولین مورد برنامه ریزی انطباق است. ثانیا ، برای نجات یک پروژه دیگر ، هیئت مدیره مجبور به ایجاد یک پروژه اضافی نخواهد بود ، اما برای اجرای برخی از عناصر اضافی برای دوباره پر کردن رود To Lich به پروژه زهکشی در منطقه رود Ta Nhu اعتماد می کند. نگوین وانگ گفت هونگ.

دوباره پر کردن آب قرمز رودخانه در رودخانه To Lich به ایجاد جریان کمک می کند ، آلودگی محیط زیست را به حداقل می رساند.

پیش از این ، در تلاش برای احیای رودخانه To Lich ، شرکت تخلیه هانوی محدود همچنین طرحی را برای تخلیه آب رودخانه Red Red به رودخانه To Lich از طریق دریاچه West ارائه داده بود.

بر این اساس ، برای پر کردن آب دریاچه غربی ، این واحد یک ایستگاه پمپاژ ثابت در نزدیکی حاشیه رودخانه قرمز ایجاد می کند ، از طریق Lane 464 Au Co ، رودخانه سرخ رودخانه منتهی به کانال بعدی ، آب را از ایستگاه پمپاژ قرار می دهد. پارک آبی هو تای؛ قبل از بردن آب به دریاچه غربی ، آب را از طریق مخزن ته نشین کنید. آب هو تی از طریق دروازه های کنترل A و B تخلیه می شود تا کیفیت آب رودخانه To Lich بهبود یابد.

به گفته کارشناسان اتحادیه انجمن های علوم و فناوری هانوی و انجمن برنامه ریزی و توسعه شهری هانوی ، انجمن ساخت و ساز هانوی ، این یک پروژه بسیار عملی است ، با صرفه جویی در هزینه ، دستیابی به هدف تجدید آب برای دریاچه غربی در فصل خشک و همزمان رقت زمان و ایجاد جریان برای رودخانه به لیچ.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *