اجازه ندهید اتفاقات بدی در پایتخت رخ دهد

[ad_1]

مالک حساب فیس بوک این روزها گفت: “من یک هانوی هستم که در شهر هوشی مین زندگی می کنم و دیدم که همه گیری کووید -19 به شهر هوشی مین آمده است.” در شبکه های اجتماعی.

این صاحب حساب نوشت: “از زمان شیوع بیماری در هانوی و باک جیانگ ، من هنوز هر روز سرکار می روم ، دوچرخه سواری می کنم و با یک دوست خارجی در هوشی مین صحبت می کنم. تا کنون ، هوشی مین از سومین برنامه راهنمای 16 ، 16+ ، 15 استفاده کرده است ، اما به نظر می رسد اوج همه گیری مشاهده نشده است. آپارتمانی که من در آن زندگی می کنم دارای 500 آپارتمان با حدود 2000 نفر است ، یکی از معدود آپارتمان های محله 7 است که منطقه سبز را حفظ می کند ، اما هفته گذشته با نزدیک به 30 مورد عفونت در چند روز ، برابر با تعداد خود هانوی “فرو ریخت”. به یک روز

نیروهای عملکردی در هانوی برای بررسی اسناد مسافرتی مردم در ایستهای بازرسی تلاش کردند.

این روزها من دائماً از دوستان خود که عزیزانشان به دلیل کووید 19 فوت کرده اند به اشتراک می گذارم. غم تلخ و شیرین. گزینه دلتا یک گزینه خطرناک و هشدار دهنده است. این ویروس به کسی رحم نمی کند.

من می بینم که هانوی عمدتاً از تجربه هوشی مین درس گرفته است و در مراحل اولیه نسبت به هوشی مین تهاجمی تر است ، اما در جایی هنوز “سایه مسیرها” را می بیند که هوشی مین از آن عبور کرده است.

توصیه این دارنده حساب هانوی این است:

اگر می توانیم در خانه کار کنیم ، بیرون نروید ، مگر در موارد ضروری یا هنگام کار در صنایع بزرگ. همه ، لطفاً نروید ، فرار نکنید و از هیچ اسناد و مدارکی مراقبت نکنید ، اما هنگامی که نیاز به تماس با مقامات دولتی ، نقاط قرنطینه ، افراد شرکت دارید ، در معرض خطر عفونت قرار می گیرید. متوجه خواهید شد که ممکن است کار به اندازه انجام مستقیم آن مثر نباشد ، اما تا زمانی که وقت خود را در سفر تلف نکنید ، بد نیست.

اگر مردم می توانند به صورت آنلاین به بازار مراجعه کنند ، سعی کنید بازدیدهای خود را از سوپرمارکت محدود کنید ، به ویژه هنگام آماده شدن برای محاصره. از آنجا که در آن زمان مردم مطمئن نبودند که غذای خوشمزه بخرند ، که خطر قرار گرفتن در معرض آن را افزایش می دهد ، به ویژه محیط بسته در سوپر مارکت برای گسترش جهش دلتا بسیار مطلوب بود. مهم نیست که شما کمی غذا می خورید ، ما عادات غذایی خود را برای مناسب تر کردن آنها تنظیم می کنیم. با این حال ، برای برخی از مردم ، اقدامات حمایتی برای تسهیل عرضه غذا در این زمان بسیار مهم است.

اینها خطوط مشترک مردی است که چهارمین اپیدمی را در شهر هوشی مین پشت سر گذاشت و دید چگونه هوشی مین “ضرب و شتم” شد وقتی مردم آن را نمی دانستند. امیدوارم همه شهروندان در مبارزه با همه گیری دست به دست هم دهند.

با موافقت با نظر فوق ، در روزهای اخیر صاحب یک حساب فیس بوک به نام TH نیز با شنیدن این خبر که در شهر محل زندگی خود ، یک همکار جوان به تازگی از یکدیگر جدا شده است ، خطوطی از وضعیت خود را به اشتراک گذاشت و ابراز ناراحتی و اندوه کرد. داستان 3 بزرگسال در یک خانواده در اثر کووید -19 فوت کرد ، فقط 2 کودک فقیر باقی ماندند. موارد آلوده دلخراشی وجود دارد که همه جا برای کمک تماس می گیرند ، اما در بیمارستان بستری نمی شوند و سپس این س ariseال پیش می آید که آیا بار اضافی با F0 وجود دارد …

صاحب حساب TH این داستانهای غم انگیز را به اشتراک گذاشت و از مردم خواست تا از اسنادی که مقامات در آن زندگی می کنند برای محدود کردن سفر در آن زمان ناراحت نشوند. “زیرا اگر در شرایطی مانند شهر ما قرار گرفتید ، فقط متاسف خواهید شد اگر …” – صاحب حساب TH گفت.

علاوه بر این ، فردی که در LDA فیس بوک ذکر شده است احساسات زیر را نیز بیان کرد:

طبق آمار ، از 10 ژوئیه تا عصر 10 آگوست ، 4033 نفر بر اثر کووید -19 جان باختند. متأسفانه وقتی بیمارستان پر از افراد مبتلا به کووید -19 بود. در حال حاضر تنها یک فکر در هر فرد وجود دارد ، اگر او این را بداند فقط اگر….

بنابراین ، بگذارید همه در خانه بمانیم ، مطابق دستورالعمل های دولت و مقامات محلی عمل کنیم ، علایق شخصی را کاهش دهیم و از محدودیت های فعلی شکایت نکنیم.

بسیاری از مردم از این بابت مضطرب می شوند وقتی که در چند روز گذشته ، هانوی و هوشی مین با پدیده ای از مردم به خیابان ها آمدند با وجود فاصله گذاری اجتماعی. در بسیاری از تقاطع ها ، صدها نفر و اتومبیل در کنار یکدیگر در انتظار چراغ سبز پارک شده اند. هنگام توقف در ایست های بازرسی ، هر فرد دلایل کافی را نشان می دهد. همه معتقدند که دلایل وی قانونی و ضروری است ، حتی اگر این دلیل توسط مقامات ذیصلاح پذیرفته نشده باشد. بسیاری از مردم سعی کردند خود را معرفی کنند ، فکر کنند و از کارکنان اصلی بخواهند که قبول شوند.

برخی معتقدند که این یک خلأ در نظارت و اجرای نظم فاصله گذاری اجتماعی است. در آن زمان ، شخص دیگری در خیابان خطر بیشتری برای شیوع و شیوع بیماری داشت. همانطور که دبیر کمیته حزب در هانوی دین تین دونگ تأکید کرد ، نتایج 15 روز اول جدایی مهم است ، اما 15 روز آینده مهمتر و تعیین کننده تر است. اگر در این دوره زمانی که واقعاً ضروری نیست بیرون بروید ، هر یک از ما قربانیان خود و جامعه را در روزهای گذشته به قارچ تبدیل می کنیم ، که می تواند منجر به گسترش همه گیر بدون کنترل شود …

مبارزه با کووید -19 در واقع نبرد مرگ و زندگی است ، اما در هر جنگی این نظم همیشه بسیار شدید است. بنابراین ، هر شهروندی باید به شدت از دستورالعمل دولت و شهر پیروی کند ، متحد و مصمم برای مبارزه با اپیدمی هستند تا زندگی به زودی به حالت عادی بازگردد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *