آیا شما سرمایه گذاری در ساخت یک پل روی دریا Tan Vu را مطالعه خواهید کرد

[ad_1]

وزارت حمل و نقل به تازگی پاسخی کتبی به رأی دهندگان شهر های فونگ درباره ساخت پل Tan Vu – Lach Huyen 2 برای تقسیم بار برای Tan Tan Vu – Lach Huyen 1 منتشر کرده است. در همان زمان برای ساخت یک خط راه آهن متصل بندر لاه هوئن با خط راه آهن های فونگ – هانوی.

Tan Vu – Lach Huyen Bridge 1

به گفته رای دهندگان های های فونگ ، دفعه بعدی که بندر Deepwater لاچ هویین به گسترش سرمایه گذاری در توسعه منطقه دین وو – گربه های چین ادامه می دهد ، کارخانه های صنعتی بیشتری وجود خواهد داشت و تعداد بازدید کنندگان Cat Ba در جاده افزایش می یابد. پل Tan Vu – Lach Huyen 1 از شرایط لازم برخوردار نیست و خطری برای ایمنی ترافیک است.

رای دهندگان های فونگ به وزارت حمل و نقل پیشنهاد دادند که به زودی پل Tan Vu – Lach Huyen 2 همراه با یک خط راه آهن بندر Lach Huyen با پایتخت هانوی را احداث کند.

از آنجا که پل Tan Vu – Lach Huyen 2 تحت مدیریت و سرمایه گذاری شهر Hai Fong است ، هنگامی که دولت برنامه ریزی اضافی را تصویب می کند ، این شهر فرمول سیاست گذاری سرمایه گذاری و تصویب پروژه را به عنوان مبنای اجرا اعمال می کند. اعلامیه سرمایه گذاری

علاوه بر این ، طبق این برنامه ، یک راه آهن برای حمل کالا از دینگ وو به بندر لاه هوین وجود دارد. بنابراین محاسبه سرمایه گذاری در ساخت و ساز باید بر اساس برنامه ریزی ملی و برنامه ریزی محلی باشد. وزارت حمل و نقل همچنین گفت که برنامه ریزی شبکه ریلی اتصال هانوی با بندر لاه هوئن با نقشه راهی برای سرمایه گذاری بعد از سال 2020 برنامه ریزی شده است. زمان بسته به توانایی بسیج منابع تعیین می شود.

وزارت ترانسپورت به زودی به جستجوی سرمایه برای سرمایه گذاری در این خط آهن ادامه خواهد داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *