آیا بسته حمایتی برای مشاغل و کارکنان تحت تأثیر Covid-19 برای دومین بار ارائه می شود؟

[ad_1]

در 4 ژانویه ، خدمات دولتی یک کنفرانس مطبوعاتی را برای ارائه اطلاعات در مورد قطعنامه 01 / NQ-CP و قطعنامه 02 / NQ-CP برگزار کرد. در اینجا ، مطبوعات این س ofال را مطرح کردند که “آیا دولت در حال بررسی بسته دوم حمایت اقتصادی از برنامه 2021 است. چگونه دولت نقشه راه افتتاح اقتصاد را محاسبه می کند؟”

در مورد این موضوع ، معاون وزیر برنامه ریزی و سرمایه گذاری Tran Quoc Phuong گفت که از نظر وظایف ، نخست وزیر MPI را موظف کرد تا به عنوان آژانس اصلی برای هماهنگی با آژانس های تحقیق ، توسعه و گزارشگری مربوطه عمل کند. دولت ، نخست وزیر در نهایت ، کار ساخت بهترین راه حل برای حمایت از اقتصاد ، تجارت و افرادی که تحت تأثیر Covid-19 در سال 2021 قرار گرفتند.

معاون وزیر برنامه ریزی و سرمایه گذاری Tran Quoc Phuong

در گزارش ارزیابی ، MPI همچنین نقشه راه سال 2021 را به دولت گزارش می دهد ، وضعیت Covid-19 بسیار پیچیده بود و همچنان بر اقتصاد ما تأثیر می گذارد و برای چندین سال دیگر ادامه دارد. راه حل های مستقیم در حمایت از اقتصاد باید دارای تحقیقات دقیق ، هماهنگ با وزارتخانه ها ، بخش ها و شهرک ها باشد ، متناسب با شرایط خاص سال 2021 که نیاز به نظارت دارد. ، مشاهده ، وضعیت را به طور منظم ، مداوم و از نزدیک درک کنید ، سپس به راه حل های مناسب برسید.

علاوه بر این ، باید براساس شرایط از نظر منابع و همچنین نحوه اجرای راه حل های ارائه شده ما باشد.

“به طور کلی ، این بسته دوم پشتیبانی اقتصادی ، ما ماموریت اعزام تعیین شده توسط نخست وزیر را بر عهده داریم. ما بر اساس درک تأثیر Covid-19 و سایر مشکلات اقتصادی با وزارتخانه ها و سازمان ها هماهنگی خواهیم کرد و می توانیم در اسرع وقت با هرگونه اطلاعات موجود به نخست وزیر گزارش دهیم. امکان پذیری بالا ، “گفت: معاون وزیر.

بنابراین ، برای پاسخگویی در زمان موجود بودن این بسته دوم اقتصادی ، نحوه درخواست ، چقدر گسترده و در مقیاس بزرگ ، در حال حاضر وزارتخانه نمی تواند به طور دقیق پاسخ دهد. تا زمان تکمیل تحقیقات ، وزارت اطلاعات را برای مطبوعات آماده می کند.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری Tran Quoc Phuong در مورد این مسئله ، نقشه راه برای گشودن اقتصاد ، گفت ، با توجه به این مسئله ، افتتاح حمل و نقل مسافر. آغاز تجارت در حمل و نقل مسافر به عوامل زیادی بستگی دارد ، در زمینه یک اپیدمی بسیار پیچیده ، حتی سویه های جدیدی وجود دارد که توسط بخش بهداشت اطلاع داده می شود و واکسن ها فقط اطلاعات اولیه دارند. … بنابراین اطلاعات کافی برای تأیید باز بودن تجارت برای حمل و نقل مسافر وجود ندارد.

“در حال حاضر نمی توان به طور دقیق گفت که چه تاریخ و ساعتی را برای تجارت مجاز می دانیم ، این به درک وضعیت و همچنین تأیید سطح امنیت هنگام از سرگیری تجارت بستگی دارد. مسافران را به ویژه برای صنعت گردشگری تحت فشار قرار دهید “، معاون وزیر گفت.

با یادآوری زمان از سال 2020 ، بعد از مدتی کشور ما مسیرهای مشخصی را باز می کند ، اما به دلیل وضعیت پیچیده اپیدمی کوید -19 در پایان سال ، نخست وزیر تصمیم گرفت برای مشاهده مکث کند. سپس آن را برطرف کنید و بعداً تصمیم بگیرید.

وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری در مورد گشایش اقتصاد به دولت و نخست وزیر گزارش می دهد به این معنا که تجارت مسافر باید با محاسبات دقیق و محتاطانه با بالاترین هدف تأمین امنیت گام بردارد. سلامتی کامل برای مردم ، به ویژه در پایان سال ، سال جدید قمری در سال 2021.

کنترل ورود غیرقانونی بسیار دشوار و دشوار است ، زیرا نیاز ویتنامی هایی که می خواهند برای تعطیلات Tet ، یک اجتماع بزرگ به وطن خود بازگردند ، افرادی که نمی توانند از این راه بگذرند راهی برای سفر غیر مجاز بدون پزشکی پیدا می کنند کنترل خطرناک است.

بنابراین ، مسیر دقیق تاریخ و زمان به عوامل زیادی بستگی دارد. وزارتخانه ها و شعب برای تأمین بالاترین امنیت به منظور بررسی مجدد تجارت از نظر دامنه ، مقیاس و مناطق باز ملی به نخست وزیر ارائه می دهند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *