آکادمی ملی سیاست هوشی مین نوآوری قابل توجهی را تشویق می کند

[ad_1]

صبح 8 ژانویه ، در هانوی ، آکادمی سیاسی ملی در شهر هوشی مین جلسه ای را برای جمع بندی کار در سال 2020 و استقرار مأموریت در سال 2021 در قالب یک ترکیب آنلاین مستقیم با 5 نقطه پل از یک مدرسه سیاسی منطقه برگزار کرد.

در محل پل آکادمی سیاسی ملی در هوشی مین ، یکی از اعضای دفتر سیاسی ، دبیر کمیته مرکزی حزب ، رئیس کمیته سازماندهی مرکزی فام مین چین حضور یافت و دستورالعملهایی را ارائه داد.

دبیر کمیته مرکزی حزب ، مدیر آکادمی سیاسی ملی در هوشی مین ، پروفسور دکتر نگوین ژوان تانگ ، در این کنفرانس گفت که در زمینه همه گیری COVID-19 ، تأثیر جدی و طولانی مدت بر اجتماعی دارد وضعیت اقتصادی در هر کشور ، منطقه ، جهانی ؛ با رکود اقتصادی جهانی ، رقابت استراتژیک بین کشورهای بزرگ و بسیاری از تغییرات پیچیده دیگر ، کمیته حزب و هیئت مدیره آکادمی بر روی هدایت وابستگان خود برای اجرای موفقیت آمیز “مضاعف” “مبارزه با اپیدمی COVID-19 به طور موثر و در کارهای سیاسی و حرفه ای در سال 2020 به خوبی عمل می کند

رئیس کمیته سازماندهی مرکزی ، فام مین شین ، سخنرانی کرد و ریاست این کنفرانس را بر عهده داشت. (عکس: ون دیپ / VNA)

بر این اساس ، در سال گذشته م theسسه به تقویت مدیریت جامع سیستم در کلیه جنبه های کاری با شعار مدیریت متمرکز و یکپارچه ، اما تقویت تمرکززدایی به م institسسات مرتبط ادامه داد. و موسسات تخصصی فعالیت و خلاقیت را در انجام وظایف و وظایف محوله تشویق می کنند.

علاوه بر این ، مقیاس آموزش و بازآموزی آکادمی در جهت متنوع سازی انواع آموزشها متناسب با الزامات وظایف سیاسی و عملی تنظیم می شود.

به ویژه ، در سال 2020 ، آکادمی سیاستی را برای افزایش سطح آموزش متمرکز با کاهش تمرکز آموزش اجرا خواهد کرد. کل سیستم آکادمی 79 کلاس پیشرفته در تئوری سیاسی با بیش از 3.5 هزار دانشجو برگزار می کند که 26.3 درصد نسبت به 2019 افزایش دارد.

همراه با افزایش مقیاس آموزش متمرکز ، آکادمی در حال کار با کمیته حزب استانی Quang Ning برای خلبانی یک کلاس سیاسی پیشرفته متمرکز واقع در مدرسه آموزش Nguyen Van Ku ، استان Quang Ning است.

علاوه بر افزایش تمرکز آموزش ، آموزش ضمن خدمت نیز متمرکز و تشدید می شود. در سال 2020 ، آکادمی 42 کلاس عنوان پذیرش را ترتیب می دهد ، از جمله 3 کلاس دانش جدید برای پرسنل برنامه ریزی استراتژیک در سطح حزب XIII و 9 کلاس پذیرش برای روسای ادارات ، معاون کمیته تنظیم استان ، کمیسرهای شهر و موارد مشابه. ؛ رئیس ، معاون کمیته بازرسی استان ، کمیته شهرستان و موارد مشابه دبیر ، معاون دبیر منطقه و سطح معادل آن.

آقای نگوین ژوان تانگ ، دبیر کمیته مرکزی حزب ، مدیر آکادمی سیاسی ملی در هوشی مین ، رئیس شورای نظری مرکزی دیپلم نخست وزیر را به مجموعه ها و افراد اهدا کرد. (عکس: ون دیپ / VNA)

محتوای برنامه های آموزش و بازآموزی در کلاس ها به شدت و از نظر علمی به روز شده است ، و اخبار فعلی را در جهت پیگیری دقیق پیش نویس سند سیزدهمین کنگره حزب ملی ، اجرای قطعنامه بهبود می بخشد. 35-NQ / TW برای محافظت از بنیان ایدئولوژیک حزب ، مبارزه با دیدگاه های غلط و خصمانه در شرایط جدید.

روش های آموزش و یادگیری جهت تقویت تعامل ، تشویق ابتکار و خلاقیت دانشجویان ، استفاده از فناوری های اطلاعاتی در سخنرانی ها است.

برای بهبود کیفیت تحقیق ، جمع بندی عمل ، توسعه نظریه و توصیه های سیاستی ؛ با دفاع از بنیان ایدئولوژیک حزب ، مبارزه با دیدگاههای غلط و خصمانه ، تا سال 2020 آکادمی با اجرای بیش از 600 وظیفه علمی همزمان نتایج مثبتی را بدست آورد.

به طور خاص ، این موسسه به طور فعال در مورد تحقیق و بهبود نتایج تحقیق ، توصیه هایی در مورد سیاست های حزب و دولت ارائه می دهد و به تهیه سند مجمع عمومی نمایندگان کمک می کند. حزب سیزدهم حزب ، شناخته شده و بسیار ارزشمند ، در ارائه استدلال های علمی برای حزب و دولت در دفاع از بنیان های ایدئولوژیک ، سیاست های برنامه ریزی ، دستورالعمل ها و سیاست های حزب کمک می کند. به موقع مناسب برای توسعه واقعیت کشور باشد.

دبیرخانه ، رئیس کمیته سازماندهی مرکزی فام مین چین که در این کنفرانس صحبت می کرد ، از نتایج حاصله توسط آکادمی سیاسی ملی در شهر هوشی مین طی یک سال گذشته تمجید کرد ؛ ارزیابی اینکه در سال 2020 ، علیرغم مشکلات و چالش های فراوان ، آکادمی همچنان به تقویت موقعیت خود به عنوان یک مدرسه عالی حزب عالی دولت مرکزی می پردازد و وظایف محوله خود را با موفقیت انجام می دهد.

این تلاش های کارمندان دانشگاه ، معلمان ، کارمندان دولت ، کارمندان و دانشجویان است که پس از بیش از 70 سال ساخت ، رشد و توسعه متبلور شده است.

آقای فام مین چین پیشنهاد کرد که آکادمی در سال 2021 و بعد از آن به اجرای کامل و م effectivelyثر قطعنامه کنگره ملی سیزدهم حزب ادامه دهد. قطعنامه کنگره حزب آکادمی سیاسی ملی در مأموریت شهر هوشی مین 2020-2025 در مورد همه جنبه های کاری. اجرا باید در همه جنبه های کار اساسی ، همزمان و جامع باشد.

رئیس کمیته سازماندهی مرکزی فام مین شین تأکید کرد که شرایط و شرایط جدید ایجاب می کند که وظایف آکادمی در آینده سخت تر شود. که در آن ، با تمرکز بر تجدید تفکر روش شناختی ، بر روی دستگاه های عملیاتی و منابع انسانی کل سیستم آکادمی.

در آموزش و بازآموزی کارکنان ، به ویژه قدرت منابع استراتژیک ، آکادمی باید محتوای اصلی 15 سند اصلی موثر را شامل شود ، از جمله 6 قطعنامه در مورد توسعه اقتصادی اجتماعی و امنیت ملی دفاع ، 4 قطعنامه در مورد حزب سازی ، 4 قطعنامه در مورد امنیت اجتماعی و 1 آیین نامه به عنوان مثال.

در همان زمان ، آکادمی سیاسی ملی هوشی مین باید به شعار استخدام دانشجو و استاد ادامه دهد.

رئیس کمیته سازماندهی مرکزی ، فام مین چین ، همچنین پیشنهاد کرد که در آینده نزدیک آکادمی سیاسی ملی در شهر هوشی مین به منظور بهبود کیفیت تحقیق و مبارزه ، توجه بیشتری به مدیریت علمی داشته باشد. به طور موثر دیدگاه های غلط و خصمانه را در شرایط جدید رد می کنند. علاوه بر این ، بهبود استفاده از فناوری اطلاعات در سخنرانی ها ، در مدیریت کلاس ، مدیریت دانشجو …

رئیس کمیته سازماندهی مرکزی ، فام مین چین ، معتقد است که آکادمی سیاسی ملی در شهر هوشی مین وظایف تعیین شده توسط حزب ، دولت و مردم را با موفقیت انجام می دهد. لیاقت این را دارد که یک مدرسه مهمانی به نام عمو هو محبوب باشد.

به همین مناسبت ، تعدادی از تیم ها و افراد آکادمی سیاسی ملی در شهر هوشی مین افتخار اعطای دیپلم شایستگی توسط نخست وزیر ، پرچم تقلید آکادمی سیاسی ملی را در شهر هوشی مین دریافت کردند. /.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *