آنها پیوسته دریافته اند که بسیاری از کشتارگاهها برای سودآوری آب را به گاوها پمپ می کنند

[ad_1]

بعد از ظهر 8 ژانویه ، رئیس دفتر امنیت عمومی استان ، کوانگ نگای ، گفت که از 6 تا 8 ژانویه 2021 ، نیروهای پلیس در حال تحقیق در مورد جرایم اقتصادی و زیست محیطی ، پلیس منطقه Tu Ngia را پیدا کردند که بسیاری از مmentsسسات موجود در این منطقه را اداره می کند گاوها از طریق مری قبل از ذبح و ذبح برای سودآوری انجام می شوند.

گاوها قبل از ذبح برای افزایش وزن با آب پمپ می شوند (عکس: پلیس تهیه شده است).

به طور خاص ، ده ها گاو با بازرسی در کشتارگاه های آقای نگوین تان دونگ (دهکده دای ، شهرداری نگیا فونگ) پیدا شدند. آقای دین ون بین (دهکده An Hoi Bac 1 ، کمون Nghia Ky) ؛ آقای وو تان تروونگ (در روستای آن بین ، کمون Nghia Ky) پر از آب می شود تا قبل از کشتار پر شود تا سود بیشتری داشته باشد.

مقامات گفتند كه علاوه بر برخورد قانونی ، عمل پمپاژ آب به حیوانات قبل از ذبح و ذبح به منظور افزایش وزن به عنوان یك هدف باید محكوم و محكوم شود. بنابراین ، هنگامی که این اقدامات را کشف می کنند ، افراد باید بلافاصله به پلیس محلی مراجعه کنند تا مورد پذیرش و رسیدگی قرار گیرند.

به گفته کارشناسان ، پمپاژ آب به گاو شرایط رشد میکروارگانیسم ها را ایجاد می کند که باعث خطرناک شدن غذا می شود. محتوای غذایی گوشت نیز به دلیل اختلال در ساختار عضلانی آن تغییر می کند. بنابراین ، گوشت گاو دیگر خوشمزه نیست ، ارزش غذایی را از دست می دهد.

خطرناک تر ، اگر صاحب کوره از آب چاه غیر بهداشتی استفاده کند ، خطر گوشت آلوده به اسهال Ecoli فلزات سنگین تری است. عواقب مصرف کننده نیز به ویژه برای افرادی که وعده های غذایی قابل استفاده مجدد را ترجیح می دهند چند برابر می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *