آموزش شهری 2020

[ad_1]

در میان بسیاری از آشفتگی ها ، هانوی هنوز مکانی است که زنجیره ای از عملکرد بالا را حفظ کرده و کشور را در کیفیت آموزش رهبری می کند.

به سرعت با آن سازگار شوید وضعیت جدیدبرای انطباق با شرایط پیچیده اپیدمی Covid-19 ، طبق گفته Le Ngoc Quang ، معاون مدیر گروه آموزش و پرورش در هانوی ، این وزارت 3 روش آموزش را ترتیب داد ، از جمله: آموزش تلویزیون ، آموزش آنلاین و هانوی با یادگیری نرم افزار آموزش هانوی و نرم افزار تست آنلاین ، با جذب 98-100٪ دانش آموزان ، به ارتقا the کاربرد IT در مدیریت ، به ویژه در نوآوری در روش های آموزش و یادگیری ادامه می دهد. با ساخت مدارس الکترونیکی ، ثبت نام اولیه ، برنامه های آموزشی ، امتحانات ، تست و ارزیابی عملکرد دانش آموزان ؛ ترویج اجرای اصلاح رویه اداری ؛ ارتباطات برای آموزش و پرورش …
جلسه آموزش آنلاین در هنگام شیوع Covid-19. عکس: پیروزی
در مراسم جشن سال 2020 ، هانوی با 416 امتیاز 10 شهری است که بالاترین امتیاز 10 را در کشور دارد. تعداد امتیازات 9 امتحان یا بیشتر 28550 امتیاز است. وزیر آموزش و پرورش فونگ ژوان نها گفت: به استثنای داوطلبان مستقل ، میزان تکمیل در شهر 99.17٪ است که نسبت به سال 2019 2.99٪ افزایش دارد. با تشکر از شهر Ha Noi بسیار فعال و انعطاف پذیر است تا بتواند از دانش آموزان همه گیر جلوگیری کند و از طریق تلویزیون و آموزش آنلاین آموزش ارائه دهد. به حفظ مدار ادامه دهید عملکرد بالادر سالهای اخیر ، هانوی از نظر کمیت و کیفیت مسابقات ملی و بین المللی برای دانشجویان ممتاز ، کشور را به طور مداوم هدایت کرده است. کیفیت محلول گام به گام افزایش می یابد. از 10 جایزه و مدال در مسابقات بین المللی المپیک ، 138 جایزه برای انتخاب دانش آموزان ممتاز ملی (با 8 جایزه اول) در سال تحصیلی 2013-2014 ، تا سال تحصیلی 2019-2020 ، توسط دانش آموزان در هانوی عملکرد عالی با مجموع 338 بین المللی جوایز و مدالها (از این تعداد 88 مدال طلا ، 105 مدال نقره ، 111 مدال برنز و 34 جایزه) همچنان در مسابقات کشوری دانشجویان ممتاز با 144 جایزه (با 15 جایزه اول) و 4 شرکت کننده در مسابقات کشوری هدایت کشور (VISEF) با دستاوردهای بالا (2 جایزه اول ، 1 دوم و 1 سوم).
به ویژه ، در امتحانات بین المللی در سال 2019 ، دانش آموزان از هانوی برای اولین بار به هیئت ویتنامی پیوستند تا در آزمون عملی المپیاد بین المللی شیمی (IChO) ، 1 دانش آموز با بالاترین امتیاز در جهان ، نتایج مطلق کسب کنند. . در المپیک نجوم و اخترفیزیک (IOAA) ، دانشجویانی از هانوی ، به نمایندگی از دانشجویان ویتنامی در المپیادهای بین المللی ریاضیات و علوم برای دانش آموزان زیر 13 سال ، جایزه اول را کسب کردند. (15 مدال طلا ، 14 مدال نقره و 07 مدال برنز). این نتایج موقعیت سرمایه را از طریق آزمونهای بین المللی تأیید می کند. بخش آموزش و پرورش به طور فعال در حال گسترش و بهبود اثر بخشی همکاری بین المللی است. پروژه آزمایشی برنامه کارشناسی دبیرستان ملی ویتنام و لیسانس بریتانیا – گواهی سطح در دبیرستان چو وانگ از سال تحصیلی 2017 – 2018. دانشگاه 2018 – 2019 ، هانوی ادامه می دهد . ساخت مدارس استاندارد ملی (CQG) به عنوان تمرکز چشمگیر در آموزش و پرورش پایتخت در نظر گرفته می شود. در سال 2019 ، درصد مدارسی که به سطح ملی می رسند 58.8٪ است که 71.6٪ آن دولتی هستند. در مقایسه با هدف قطعنامه کنگره شهر این حزب برای دوره 2015-2020 ، که 65-70٪ مدارس دولتی است که به سطح ملی می رسند ، تا پایان سال 2019 بخش آموزش و پرورش بیش از هدف تعیین شده قبل است مهلت 1 سال است.پاسخ خوب به برنامه های جدید ، کتاب های جدیددر سال تحصیلی 2020 ، هانوی و کل کشور وارد اولین سال اجرای یک برنامه جدید (برنامه دبیرستان 2018) ، کتابهای درسی جدید از کلاس 1 هستند. آقای Pham Xuan Tien – معاون اداره آموزش و پرورش در هانوی گفت: تهیه و اجرای برنامه آموزش و پرورش برای سال تحصیلی 2020-2021 در هانوی به طور جدی در حال اجرا است. اساساً محلات و مدارس برای دانش آموزان کلاس 1 از امکانات آموزشی کافی برخوردار بودند.در حین اجرا ، در روزهای ابتدایی ، اگرچه هنوز در شهرک ها مشکلاتی وجود داشت ، اما نگرانی های زیادی در مورد کتاب وجود داشت. با این وجود ، به لطف آموزش خوب کارکنان ، روش ها و ذهنیت نوآورانه ، معلمان و دانش آموزان هانوی به سرعت با برنامه جدید آشنا شدند و مطابق با آن تنظیم شدند. مردم ، اخلاق را برای دانش آموزان تمرین کنید. سال تحصیلی 2019-2020 هشتمین سال تحصیلی با آموزش با کیفیت مجموعه ای از اسناد “آموزش زیبا و متمدنانه برای سبک زندگی” برای دانش آموزان در سراسر شهر است ، که به بهبود کیفیت آموزش اخلاقی ، افزایش میزان سالانه رفتار خوب و خوب کمک می کند برای دانش آموزان در هانوی ، به حداقل رساندن موارد خشونت در مدرسه.

تاکنون ، هانوی اولین و تنها شهر کشور است که امتحانات بین المللی را برگزار می کند ، و گام مهمی در ادغام را نشان می دهد مانند: Wide HOMC ، یک آزمون بین المللی ریاضی و علوم برای IMSO زیر 13 دانش آموز.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *