آمریکا به طور غیر منتظره شرایطی را برای لغو تحریم های Nord Stream 2 ایجاد کرده است

[ad_1]

در تاریخ 2 فوریه ، دولت ایالات متحده شرایطی را برای لغو تحریم ها بر روی خط لوله گاز North Flow 2 روسیه ایجاد کرد که روسیه را با آلمان و از طریق دریای بالتیک متصل می کند.

ایالات متحده آمادگی خود را برای بررسی لغو تحریم های جریان نورد 2 اعلام کرده است

هندلزبلات اقتصادی تایمز آلمان ، با استناد به منبع یک مقام آمریکایی ، گفت که دولت جدید رئیس جمهور جو بایدن از آلمان خواسته است – این کشور برای همکاری با روسیه در این پروژه ، “یک بسته راه حل” ارائه دهد. “نگرانی واشنگتن” در مورد تأثیر خط لوله بر امنیت انرژی اروپا.

به گفته هندلزبلات ، اگر آلمان راه حل هایی برای محافظت از امنیت انرژی اروپا ارائه دهد ، ایالات متحده موافقت خواهد كرد كه تحریم های پروژه Nord Stream 2 را كه توسط شركت نفت و گاز روسیه گازپروم سرمایه گذاری شده است ، لغو كند. اروپا ، و همچنین منافع اوکراین.

دولت آلمان بارها تایید کرده است که خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 یک پروژه اقتصادی است. در همین حال ، ایالات متحده و برخی کشورهای اروپایی مانند لهستان بارها ابراز نگرانی کرده اند که این پروژه باعث وابستگی بیشتر اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) به گاز روسیه خواهد شد.

در اول فوریه ، فرانسه از آلمان خواست تا پروژه Nord Stream 2 را به دلیل دستگیری رهبر مخالفان روسی الکسی ناوالنی لغو کند.

مارینا فیتز ، معاون سخنگوی دولت آلمان در یك كنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 1 فوریه تأكید كرد كه دولت آلمان هنوز موضع اساسی خود در مورد خط لوله گاز روسیه را تغییر نداده است.

پروژه Nord Stream ، با ظرفیت کل 55 میلیارد متر مکعب گاز در سال ، انتظار می رود در اوایل سال 2020 بصورت آنلاین ظاهر شود ، که انتظار می رود ظرفیت تأمین گاز روسیه در مقایسه با Nord Stream دو برابر شود. 1 (Nord Stream 1) ، از سال 2012 فعالیت می کند و تجهیزات خود را از طریق دریای بالتیک به کشورهای اروپای غربی ارائه می دهد.

در حال حاضر ، حدود 94٪ از پروژه تکمیل شده است و فقط یک خط لوله به طول حدود 120 کیلومتر در آبهای عمیق ساحل دانمارک و حدود 28 کیلومتر در آبهای آلمان وجود دارد.

نصب خطوط لوله فوق به دلیل تصویب تحریم ها علیه پروژه ایالات متحده در دسامبر 2019 به عنوان بخشی از قانون حفاظت از انرژی برای اروپا (PEESA) به تأخیر افتاد ، که به شرکت های مسئول نصب خط لوله خاموش کردن نیاز دارد. /.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *