آماده برنامه پیشگیری از شیوع Covid-19 برای آزمون فارغ التحصیلی دبیرستان آینده است

[ad_1]

آزمایش غربالگری برای افرادی که از مناطق اپیدمی بازمی گردند

در جریان این کنفرانس ، چو ژوان دونگ ، نایب رئیس کمیته مردمی شهر ، خاطرنشان کرد که پس از آنکه شهر برخی از مشاغل ناچیز را شل کرد ، همانطور که توسط خبرگزاری ها گزارش شده است ، به طور عمده مواد غذایی و آشامیدنی در این منطقه ، موارد پیشگیری از اپیدمی را اجرا کرده است. با این حال ، مکانهایی وجود دارد ، مکانهایی که به خوبی اجرا نشده اند ، که باید بررسی ، بازرسی و مجازات شدید شود.

کمیته راهبری Covid-19 برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 جلسه ای بصورت آنلاین به ریاست چو ژوان دونگ ، معاون رئیس شهر برگزار کرد.

نایب رئیس کمیته مردمی شهر توسعه جدید این بیماری را در سراسر کشور بررسی کرد و تأیید کرد که هانوی هنوز در معرض خطر بیماری است. این شهر تعدادی از فعالیت ها را آرام می کند و در عین حال باید کنترل و تحریم ها را تقویت کند تا نتایج و تلاش های کل سیستم سیاسی و کل ملت حفظ شود.

به منظور تقویت “هدف دوگانه” تأمین امنیت اجتماعی ، نایب رئیس کمیته مردمی شهر از واحدها خواست که به شدت دستورالعمل های کمیته مرکزی ، کمیته حزب شهر ، کمیته مردمی شهر و کمیته راهبری را برای گسترش این بیماری ، برای اطمینان از اینکه بیماری کمترین تأثیر را بر زندگی مردم دارد. اطمینان از نظم و امنیت؛ حواسش پرت نمی شود ، گیج نمی شود ، آرام نیست.

نایب رئیس کمیته مردمی شهر همچنین خواستار ادامه ارتقا propaganda اثربخشی تبلیغات و اجرای اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید 19 شد. از مردم ، سازمان ها و افراد حمایت می کند تا برای حمایت از صندوق واکسن گرد هم آیند و به طور واضح یادآوری کنند “مطلقاً سطح حمایتی از مردم را تحمیل نکنید”

بخشها و واحدها باید 24/7/7 وظیفه داشته باشند تا قبل از هر وضعیت آماده فعال سازی باشند. سریع ، سریع وقتی موردی هست وظایف باید در اسرع وقت انجام شود.

نایب رئیس کمیته مردمی شهر همچنین به واحدها یادآوری کرد که برای اطمینان از ایمنی مطلق بیمارستان ها و معاینات پزشکی و امکانات پزشکی ادامه دهند. تشدید مدیریت مناطق عایق متمرکز ؛ برای ادامه آزمایش و غربالگری در تاسیسات خطرناک ، افرادی که از مناطق اپیدمی بازمی گردند ، کارخانه های کارخانه های دارای موارد مثبت. آموزش ، داشتن اطلاعات کافی با مردم ، تهیه برنامه ای برای ادامه واکسیناسیون ؛ پیشگیری شدید از شیوع بیماری در مناطق صنعتی و خوشه ها – سایپرز ، باشگاه دانش

این واحدها به طور فعال در حال استقرار و آماده سازی برای پیشگیری از همه گیری کوید -19 برای آزمون فارغ التحصیلی دبیرستان هستند. “در آینده نزدیک ، برخی از دانشگاه ها امتحانات ورودی خود را انجام می دهند ، بنابراین کمیته های محلی پیشگیری از اپیدمی باید برنامه آزمایش خاص را درک کنند ، این مدارس را ملزم به برنامه ای برای اطمینان از ایمنی در برابر همه گیری ها و جلوگیری از شیوع ویروس می کنند. برای نهایی کردن طرح و گزارش به شهرستان.

این شهرستان از ثبت نام در مدارس پشتیبانی می کند اما این امتحان مملو از جمعیت خواهد بود ، بنابراین لازم است که در جلوگیری از بیماری های همه گیر به خوبی عمل کنیم تا حادثه ای و انتقال بیماری رخ ندهد. “

اطلاعاتی مبنی بر اینکه این شهر به تازگی به داشتن سندی اجازه می دهد که به تعدادی از فعالیت های ورزشی در فضای باز (بیش از 20 نفر در منطقه …) ، معاون رئیس کمیته مردمی شهرستان چو ژوان دونگ گفت که این سند جهت ابزار همه کارها ، واحد باید دقیقا انجام دهد. معاون رئیس کمیته مردمی شهر گفت: “CATP و مناطق و شهرها باید به تحقیق و رسیدگی دقیق با تخلفات ادامه دهند.”

در روز یازدهم ، هانوی هیچ مورد جدیدی ثبت نکرد

گزارش به جلسه ، معاون بهداشت هانوی هوانگ دوک هان گفت که وضعیت اپیدمی در شهر هوشی مین (2341 مورد) ، بن Duong (213 مورد) بسیار پیچیده است ، به خصوص در روزهای اخیر شهر هوشی مین بزرگترین تعداد موارد جدید در کشور

در روز یازدهم هیچ مورد جدیدی در خارج از جامعه در هانوی گزارش نشده است. تاکنون فقط 3 منطقه ، یعنی Long Bien ، Dong Anh و Soc Son ، موارد زیر 14 روز دارند.

جمع آوری شده از 29 آوریل تا به امروز (مرحله 4) ، 130 مورد خارج از جامعه در 19 منطقه گزارش شده است. 126 مورد F0 موارد منفرد است. 206 مورد در بیمارستان تشخیص داده شد (بیمارستان مرکزی بیماریهای گرمسیری 2: 92 مورد ؛ بیمارستان Tan Trieu K: 106 مورد ؛ پرسنل پزشکی: 08 مورد) و 21 مورد جدا شده.

کمیته راهبری گفت شیوع بیماری در شهر هانوی تاکنون کنترل شده است. با این حال ، وضعیت اپیدمی همچنان در معرض خطر بالایی است زیرا: در شهر هوشی مین و برخی دیگر از شهرک ها ، اپیدمی هنوز پیچیده است ، شیوع آن در بسیاری از نقاط وجود دارد و تعداد موارد جدید در روز همچنان زیاد است. در سطح بالا ، بسیاری از موارد عوامل اپیدمیولوژیک ناشناخته ای دارند. به طور خاص ، مواردی در روزهای اخیر در Binh Duong ، Hung Yen و Thai Binh گزارش شده است که مسافت زیادی از شهر هوشی مین رانندگی می کنند. در حال حاضر ، هانوی دارای بسیاری از پارکینگ ها ، نقاط جمع آوری اتومبیل ها و کامیون هایی است که از این شهرک برمی گردند ، این نیز یک عامل خطر است که باید کنترل شود.

از آنجا که وضعیت اپیدمی به خوبی کنترل شده است ، تعداد کمی از افراد در اجرای دقیق اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر مطابق مقررات شهر بی دقت و ذهنی به نظر می رسند. موارد جدید در انزوا ، محاصره و خارج از جامعه احتمالاً در آینده گزارش خواهند شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *