آقای نگوین هونگ پسر دوباره به عنوان رئیس HBA انتخاب شد

[ad_1]

نگوین هونگ رئیس ، رئیس HBA گفت دو دوره اخیر اصطلاحی است که آثار زیادی در HBA برجای گذاشته است. فعالیتهای HBA همچنان ادامه دارد و گسترش می یابد تا نقش نماینده جامعه تجارت پایتخت را بازی کند.

راه اندازی کمیته اجرایی HBA. عکس: هوانگ آن

HBA نتایج بسیار مهمی را کسب کرده است ، که به دستاوردهای کلی پایتخت کمک می کند. با این دستاوردها در دوره گذشته ، HBA توسط رئیس جمهور مدال طبقه دوم کار را دریافت کرد ، بسیاری از گواهینامه های شایستگی و پرچم های شبیه سازی عالی را از رئیس کمیته مردمی هانوی ، وزارت امور عمومی دریافت کرد. وزارت تجارت و صنعت ویتنام و بسیاری از وزارتخانه ها از آن زمان موقعیت و اعتبار HBA را بهبود بخشیده اند.

دستیابی به این نتایج به دلیل نگرانی عمیق حزب و دولت ، توجه وزارتخانه ها ، ادارات و VCCI است. به ویژه حمایت و رهبری مستقیم کمیته حزب شهر ، شورای خلق ، کمیته مردمی هانوی.

سومین کنگره در حالی برگزار شد که تجارت قبل از همه گیری Covid-19 با کل کشور یک سال دشوار و چالش برانگیز را پشت سر گذاشت. در زمینه دشوار ترجمه Covid-19 ، جامعه تجاری ویتنام به طور کلی و به ویژه شرکت های پایتخت به سرعت نوآوری ، نوآوری و تغییر جهت دادند و راه حل های زیادی را برای حفظ عملیات املاک و مستغلات به کار گرفتند. کسب و کار.

معاون دبیر کمیته حزب شهر ، رئیس شورای شهر هانوی ، نگوین نگوک توآن از تیم جداگانه تمجید کرد. عکس: هوانگ آن

به طور خاص ، تحول دیجیتال به تجارت ویتنامی کمک کرده است تا طرز تفکر و تجارت خود را تغییر دهد. رویکرد و کاربرد مدل تحول دیجیتال در عملیات تجاری ، به ویژه به عنوان یک پیش نیاز و هم به عنوان پیش شرط توسعه پایدار تجارت ، نقش مهمی دارد.

در سال اول دوره 2020-2025 ، HBA یک برنامه تحول دیجیتال را برای حمایت و ارتقا ظرفیت مدیریت انجمن توسعه و پیاده سازی می کند و تلاش می کند به مکانی قابل اعتماد برای به اشتراک گذاری تجارت تبدیل شود. مشکلات ، مشکلات و نیاز به کمک ، پشتیبانی و حفاظت ؛ همچنین این یک کانال اطلاعاتی و قابل اعتماد برای مشاوره آژانس ها و آژانس های مرکزی در هانوی در مورد وضعیت تجارت و همچنین مشاوره با توصیه ها ، تصمیمات ، سیاست های توسعه و توسعه تجارت است. اقتصادی – اجتماعی.

وزارت صنعت و تجارت به واحدهای جایزه برای دستاوردهای عالی در جنبش های شبیه سازی اعطا می کند. عکس: هوانگ آن

از سال 2021 ، HBA داده ها و اطلاعات عمومی را برای به اشتراک گذاشتن در مورد مشاغل و محصولات و خدمات آنها دیجیتالی می کند. DN عضویت در اینترنت و استفاده از فناوری های دیجیتال ، کمک به ارائه اطلاعات دقیق و به موقع به شرکا و مشتریان. هماهنگی با DN و آژانس های مربوطه ، كنفرانس ها و سمینارهای تحول دیجیتال را ترتیب می دهند ، به شركت ها كمك می كنند تا برنامه های تحول دیجیتال را با توجه به نقشه راه و مقیاس برای اطمینان از مناسب بودن و كارآیی انتخاب كنند.

به عنوان رئیس جلسه ، نگوین من کوئن ، نایب رئیس کمیته مردمی هانوی ، گفت که سال 2020 برای کل کشور و شهر هانوی ، به ویژه بیماری همه گیر Covid-19 سال دشوار و چالش برانگیزی است. منفی برای بسیاری از جنبه های زندگی اجتماعی. با این حال ، وضعیت اقتصادی-اجتماعی شهر هنوز به هدف دوگانه اطمینان از پیشگیری از همه گیری و توسعه اقتصادی رسیده است. این شهر عمدتا اهداف کلی و بسیاری از اهداف اصلی و وظایف تعیین شده را برآورده می کند …

نگوین منه کوئین معاون رئیس جمهور از سهم HBA در پشتیبانی شبکه و توسعه تمجید کرد DN آخرین بار.

برای ادامه پشتیبانی ، محدودیت ها را برای حذف کنید DN در فعالیت های تولیدی و تجاری ، راه اندازی مجدد اقتصاد در پاسخ به اپیدمی Covid-19 ، اجرای موفقیت آمیز اهداف اقتصادی-اجتماعی ، این شهر بر روی تعدادی از وظایف و راه حل های اصلی تمرکز دارد ، به شرح زیر:

یکی این است ، تمرکز بر ارتقا development توسعه پایدار بخش خصوصی اقتصادی ؛ اجرای سریع و سریع سازوکارها و سیاست های دولت برای حمایت از تولید و فعالیت های تجاری و کسانی که تحت تأثیر اپیدمی کوید -19 در جهت مرکز و شهر قرار گرفته اند.

نگوین من کوئن ، معاون کمیته مردمی شهر هانوی تأیید کرد و امیدوار است که HBA همچنان به ایفای نقش خود ادامه دهد ، این شهر متعهد به ایجاد همه شرایط همراه با توسعه تجارت است. عکس: هوانگ آن

دومین، ادامه اجرای م effectivelyثر قانون حمایت از شرکتهای کوچک و متوسط ​​؛ مصوبات دولت برای پشتیبانی و توسعه شرکت ها ؛ وظایف و راه حل هایی را برای بهبود فضای کسب و کار ، افزایش رقابت ملی برای سال انجام می دهد.

این سومین است، به شدت از کارآفرینی و کسب و کارهای نوپا حمایت و تشویق می کند. اجرای م ofثر برنامه ها و سیاست ها در حمایت از تجارت ، صادر شده در 02 پروژه برای حمایت از شرکت های مبتکر خلاق و کوچک و متوسط ​​در سال 2021 و دوره 2021 – 2025 در شهر.

ساعت چهار است، تمرکز بر اجرای شدید تعدادی از اقدامات مدیریت سرمایه گذاری و ساخت و ساز برای بهبود کارایی سرمایه گذاری عمومی ؛ اصلاح رویه های اداری سرمایه گذاری ها ، تشویق به جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی ، ارتقا development توسعه اقتصادی پایدار سرمایه.

سال است، بهبود کیفیت ، متنوع سازی خدمات پشتیبانی مشاغل ، اجرای م effectiveثر برنامه های مشاوره ای ، آموزش منابع انسانی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​؛ برای سرعت بخشیدن به توسعه پارک های صنعتی و خوشه ها برای ایجاد امکانات تولید برای شرکت ها ؛ اجرای سازوکارها و سیاست های ترجیحی برای حمایت از شرکت ها برای سرمایه گذاری در تحقیقات و نوآوری های فناوری …

“من به نمایندگی از رهبران شهر ، تأیید و متعهد می شوم که همیشه برای کار و توسعه کسب و کار مناسب ترین شرایط را همراهی و ایجاد کنم. من معتقدم با رهبری و جهت گیری قاطع مرکز؛ عزم برای ورود به کل سیستم سیاسی ؛ با شجاعت ، هوش ، خلاقیت ، جامعه تجاری پایتخت دستاوردهای خود را ترویج می دهد ، به استفاده از فرصت ها ، غلبه بر چالش ها ، توسعه پایدار ، واقعی ادامه می دهد نیروی محرکه توسعه اقتصادی – اجتماعی پایتخت. ما به پتانسیل و دستیابی به موفقیت در تجارت در سال 2021 و سالهای بعد اعتماد داریم و انتظار داریم “- آقای کوئن را تأیید کرد.

آقای نگوین هونگ پسر مجدداً به عنوان رئیس مأموریت سوم HBA برای دوره 2020-2025 انتخاب شد. شش معاون رئیس HBA عبارتند از: مدیر هانوی مخابرات ، گروه پستی و مخابرات ویتنام لوونگ کائو چی ؛ رئیس هیئت مدیره شرکت مسافرتی هانوی نگوین مین چونگ ؛ مدیر کل شرکت سهامی Eurowindow نگوین Canh Hong؛ نایب رئیس HBA ، رئیس هیئت مدیره اعضای شرکت توسعه مسکن هانوی Truong Hai Long ؛ رئیس هیئت مدیره گروه هو گوم نینگ تی تای ؛ مدیر کل شرکت سهامی “هانل بوئی های ین”. کنگره همچنین 18 عضو کمیته دائمی ، 49 عضو کمیته اجرایی را انتخاب کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *