آتش بازی به افتخار موفقیت در کنگره XIII حزب به نمایش گذاشته خواهد شد

[ad_1]

سرهنگ فونگ چی کائو این کنفرانس را اطلاع داد.

سرهنگ فونگ چی کائو – معاون ستاد فرماندهی کلانشهر ، اطلاعات در این کنفرانس گفت که زمان آتش بازی بلافاصله بعد از برنامه حدود ساعت 21:30 (2 فوریه) برگزار می شود. مهمانی تمام شد. تیراندازی در استادیوم ملی My Dinh در منطقه Nam Tu Liem (یک مسابقه فرمول 1 ، پشت سکوهای D) با 15 دقیقه زمان شلیک انجام شد.

به عنوان مرکز توافق برای سازماندهی اجرای طرح آتش بازی کمیته مردمی هانوی ، فرماندهی عالی پایتخت هانوی طرحی را ترتیب داده ، آتش بازی را سازماندهی کرده ، با واحد تولید ، مهمات حمل و نقل و حمل و نقل ، آتش بازی همه همکاری کرده است. انواع طبق کمیته مردمی شهرستان. علاوه بر این ، برای تقسیم ترافیک در ورزشگاه My Dinh و اطراف میدان جنگ آتش بازی ، با واحدهای مربوطه مانند وزارت حمل و نقل – حمل و نقل هماهنگی کنید. وزارت بهداشت اطمینان می دهد که کارکنان ، امکانات و مواد در صورت ایجاد شرایط ، کمک های اولیه به موقع را انجام می دهند. برای سایر نیروهای در هماهنگی نزدیک با نیروها و حفظ روحیه هماهنگی ، اطمینان از ایمنی مطلق از همه جنبه ها.

به گفته سرهنگ فونگ چی کائو ، برای داشتن آتش بازی های زیبا که با موفقیت به کنگره ملی سیزدهم حزب احترام می گذارد ، کادرها و سربازان از واحدهای تحت فرماندهی عالی پایتخت هانوی تمرین تمرین ، دریافت و انتقال تکنیک های آتش بازی را انجام می دهند. برای استقرار یک پست فرماندهی در جبهه های جنگ ، آماده سازی سکوهای توپخانه ، حمل اسلحه و توپخانه به محل تیراندازی. همه به این دلیل است که آتش بازی نه تنها زیبا و ایمن است بلکه در زمان مناسب نیز هست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *